Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege загальна інформація
Жанр
FPS, Tactical Shooter
Дата виходу
грудень 1, 2015
Розробник
Ubisoft ,
Видавець
Ubisoft
Платформи
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Статистика кіберспорту
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Статистика кіберспорту
2026
|
264 383
| |
2025
|
379 375
| |
2024
|
521 374
| |
2023
|
232 287
| |
2022
|
272 714
| |
2021
|
306 494
| |
2020
|
303 155
| |
2019
|
315 240
| |
2018
|
316 096
| |
2017
|
137 089
|
$67 900 201
2026
|
$7 402 519
| |
2025
|
$9 078 908
| |
2024
|
$9 630 287
| |
2023
|
$9 265 272
| |
2022
|
$8 846 153
| |
2021
|
$8 345 070
| |
2020
|
$6 534 876
| |
2019
|
$4 717 152
| |
2018
|
$1 965 272
| |
2017
|
$1 267 247
|
1 327
10th
2026
|
125
| |
2025
|
135
| |
2024
|
165
| |
2023
|
102
| |
2022
|
187
| |
2021
|
201
| |
2020
|
200
| |
2019
|
106
| |
2018
|
61
| |
2017
|
33
|
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege LIVE матчі
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Найближчі матчі
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Останні події
| Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|
|
07.09.26 - 13.10.26
|
92 098
|
|
05.09.26 - 11.10.26
|
41 723
|
|
26.09.26 - 27.09.26
|
636
|
|
25.09.26 - 27.09.26
|
72 905
|
|
19.09.26 - 20.09.26
|
1 804
|
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Останні додані події
| Турнір | Пік Глядачів | Дата додавання |
|---|---|---|
|
26.09.26 - 27.09.26
|
636
| 13 жов |
|
19.09.26 - 20.09.26
|
1 804
| 13 жов |
|
21.09.26 - 25.10.26
|
2 715
| 8 жов |
|
02.10.26 - 25.10.26
|
1 800
| 3 жов |
|
25.09.26 - 27.09.26
|
72 905
| 30 вер |
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Найкращі турніри за Призовим Фондом
| № | Турнір | Призовий Фонд |
|---|---|---|
| 1 |
02.02.26 - 15.02.26
|
$3 000 000
|
| 2 |
03.02.25 - 17.02.25
|
$3 000 000
|
| 3 |
13.02.24 - 26.02.24
|
$3 000 000
|
| 4 |
07.02.23 - 20.02.23
|
$3 000 000
|
| 5 |
08.02.22 - 20.02.22
|
$3 000 000
|
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Найкращі турніри за Піками Глядачів
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
| 1 |
13.02.24 - 26.02.24
|
521 374
|
| 2 |
03.02.25 - 17.02.25
|
379 375
|
| 3 |
13.02.18 - 18.02.18
|
316 096
|
| 4 |
11.02.19 - 17.02.19
|
315 240
|
| 5 |
11.05.21 - 23.05.21
|
306 494
|
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Найкращі матчі за Піками Глядачів
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Найкращі команди за кількістю зіграних матчів
Статистика гравців
Tom Clancy’s Rainbow Six SiegeTom Clancy’s Rainbow Six Siege Гравці за країнами
Гравці за загальними виграшами
Rainbow 61585/5420 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Останні трансфери Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
| Гравець | Гра / Обмін | Стара команда | Дата приєднання | Нова команда | Дата приєднання | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Стара:
Вільний агент Приєднання: 20.05.2026 | 20.05.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 21.02.2026 | 21.02.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 24.09.2026 | 24.09.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 02.07.2025 | 02.07.2025 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: - | - |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 21.07.2026 | 21.07.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 21.02.2026 | 21.02.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 10.05.2024 | 10.05.2024 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 21.07.2026 | 21.07.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 | |||
Стара:
Вільний агент Приєднання: 18.06.2026 | 18.06.2026 |
Нова:
Приєднання: 15.10.2026 | 15.10.2026 |
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Питання та відповіді по грі
Який рекорд по глядачах кіберспорту Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?
Глядацька аудиторія кіберспорту Tom Clancy’s Rainbow Six Siege досягла рекорду 521 374 пікових глядачів у 2024 році.
Який призовий фонд Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?
Загальний призовий фонд Tom Clancy’s Rainbow Six Siege становить $67 373 436.
Заробіток Tom Clancy’s Rainbow Six Siege у кіберспорті за попередні роки:
- 2025 - $9 078 908
- 2024 - $9 630 287
Скільки всього турнірів з Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?
Всього в Tom Clancy’s Rainbow Six Siege проводилося 1 327 турнірів.
Який найпопулярніший матч в Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?
Найпопулярнішим кіберспортивним матчем в Tom Clancy’s Rainbow Six Siege є FaZe Clan vs w7m esports на Six Invitational 2024.
Які найактивніші кіберспортивні команди з Tom Clancy’s Rainbow Six Siege?
Рейтинг активних кіберспортивних команд по грі Tom Clancy’s Rainbow Six Siege за кількістю зіграних матчів:
- FaZe Clan - 474 матчів.
- Team Liquid - 447 матчів.
- G2 Esports - 423 матчів.
Який найбільший турнір з Tom Clancy’s Rainbow Six Siege за весь час?
Six Invitational 2024 - найпопулярніша подія Tom Clancy’s Rainbow Six Siege з 521 374 піком глядачів.
Elevate
FURY