Найкращі гравці LoL за загальною кількістю призових
| Гравець | Гра | Поточна команда | Загальні виграші | Пікові перегляди |
Всього Матчів |
Всього Турнірів | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| | |
$1 922 084
| 6 941 610
02 Nov 2024
| Matches: 611 | Tournaments: 62 |
Peak Viewers:
6 941 610
02 Nov 2024
| |
2
| | |
$1 035 773
| 4 308 901
12 Nov 2023
| Matches: 493 | Tournaments: 49 |
Peak Viewers:
4 308 901
12 Nov 2023
| |
3
| | |
$959 072
| 2 093 413
02 Nov 2019
| Matches: 232 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
2 093 413
02 Nov 2019
| |
4
| | |
$926 556
| 3 608 730
19 Oct 2024
| Matches: 495 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
3 608 730
19 Oct 2024
| |
5
| | Free Agent |
$915 941
| 2 101 737
04 Nov 2017
| Matches: 235 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
2 101 737
04 Nov 2017
| |
6
| | Free Agent |
$913 167
| 2 101 737
04 Nov 2017
| Matches: 152 | Tournaments: 13 |
Peak Viewers:
2 101 737
04 Nov 2017
| |
7
| | Free Agent |
$810 882
| 5 147 701
06 Nov 2022
| Matches: 248 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
5 147 701
06 Nov 2022
| |
8
| | Free Agent |
$793 351
| 2 571 258
18 Oct 2024
| Matches: 481 | Tournaments: 41 |
Peak Viewers:
2 571 258
18 Oct 2024
| |
9
| | |
$782 465
| 2 101 737
04 Nov 2017
| Matches: 470 | Tournaments: 43 |
Peak Viewers:
2 101 737
04 Nov 2017
| |
10
| | |
$767 619
| 3 981 699
03 Nov 2019
| Matches: 571 | Tournaments: 55 |
Peak Viewers:
3 981 699
03 Nov 2019
| |
Якщо ви хочете отримати більше інформації про гравців та команди, будь ласка, зв'яжіться з нами Зв'яжіться з нами | ||||||||
11
| | |
$692 839
| 4 977 721
27 Oct 2024
| Matches: 455 | Tournaments: 44 |
Peak Viewers:
4 977 721
27 Oct 2024
| |
12
| | |
$686 649
| 2 029 117
04 Oct 2024
| Matches: 507 | Tournaments: 44 |
Peak Viewers:
2 029 117
04 Oct 2024
| |
13
| | |
$664 528
| 2 504 011
14 Oct 2025
| Matches: 454 | Tournaments: 47 |
Peak Viewers:
2 504 011
14 Oct 2025
| |
14
| | |
$661 936
| 6 941 610
02 Nov 2024
| Matches: 456 | Tournaments: 45 |
Peak Viewers:
6 941 610
02 Nov 2024
| |
15
| | |
$653 537
| 4 018 728
06 Nov 2021
| Matches: 483 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
4 018 728
06 Nov 2021
| |
16
| | |
$652 893
| 6 941 610
02 Nov 2024
| Matches: 438 | Tournaments: 43 |
Peak Viewers:
6 941 610
02 Nov 2024
| |
17
| | |
$647 773
| 6 402 760
19 Nov 2023
| Matches: 404 | Tournaments: 42 |
Peak Viewers:
6 402 760
19 Nov 2023
| |
18
| | |
$635 484
| 4 977 721
27 Oct 2024
| Matches: 472 | Tournaments: 46 |
Peak Viewers:
4 977 721
27 Oct 2024
| |
19
| | Free Agent |
$619 658
| 2 093 413
02 Nov 2019
| Matches: 254 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
2 093 413
02 Nov 2019
| |
20
| | |
$604 158
| 6 941 610
02 Nov 2024
| Matches: 381 | Tournaments: 37 |
Peak Viewers:
6 941 610
02 Nov 2024
| |
FAQ по гравцях
Хто найкращі гравці в LoL за загальною кількістю зароблених грошей?
З листопада 2016 року по сьогоднішній день найприбутковішим кіберспортивним гравцем є Faker, який забрав $1 922 084 призового фонду.
Також у Топ прибуткових гравців входять:
2-й - Ruler - $1 035 773
3-й - Duke - $959 072
4-й - JackeyLove - $926 556
5-й - Bang - $915 941
Який гравець у LoL набирає найбільшу кількість глядачів?
Топ найпереглядуваніших у League of Legends гравців очолює Faker, Easyhoon, Fury, Gumayusi, Bin та інші з кількістю глядачів - 6 941 610, які дивилися відео в прямому ефірі.
Також у списку найбільш переглядуваних гравців у League of Legends:
2-й - Bdd, Cuzz, deokdam, Doran, PerfecT та інші - 6 752 585
3-й - TheShy, Daeny, fly, GBM, Crisp та інші - 6 402 760
4-й - OzoraVeki - 5 594 138
Скільки всього професійних геймерів у LoL?
Згідно з нашими даними, зареєстровано 9 402 гравців у LoL. Але не всі з них активні.
Скільки жінок у LoL?
Згідно з нашими даними, зареєстровано 250 жінок у LoL. Але не всі з них активні.
Які нещодавні перестановки відбулися з гравцями LoL?
Щодо цікавих перестановок, які нещодавно відбулися з гравцями LoL, ось остання перестановка:
Serin покинув Team Heretics