Статистика організації Attacking Soul Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$22 505
Спонсори
Attacking Soul Esports Статистика кіберспорту
2023
|
367 446
| |
2022
|
1 014
|
42
894th
2023
|
39
| |
2022
|
3
|
13
2025
|
2
| |
2023
|
11
| |
2022
|
2
| |
2020
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Attacking Soul Esports0/7 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Attacking Soul Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
367 446
|
$22 505
| |
43 488
|
-
|
Attacking Soul Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
ASE
Attacking Soul Esports
| 3 |
-
|
30.12.23
| +15% 6060 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Attacking Soul Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
|
5th
|
$1 692
|
26.11.23
| -49% 7436 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
|
4th
|
$4 166
|
29.10.23
| +60% 2485 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
| 1 |
-
|
14.10.23
| -29% 4853 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
|
5th
|
$1 647
|
01.10.23
| +74% 4076 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
| 1 |
-
|
16.09.23
| +79% 8547 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
|
5th
|
-
|
16.07.23
| +39% 1427 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
|
11th
|
$15 000
|
25.06.23
| -88% 5617 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
| 3 |
-
|
21.05.23
| -85% 5341 | |
|
ASE
Attacking Soul Esports
| 1 |
-
|
16.04.23
| +98% 1949 |
Attacking Soul Esports Статистика віків Гравців
Attacking Soul Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
World Championship 2022: Trios
World Championship 2022: Trios
$1 500 000
| 03.12.22 - 18.12.22 |
VCT 2023: Masters Tokyo
VCT 2023: Masters Tokyo
$1 000 000
| 11.06.23 - 25.06.23 |
Naraka MSC x EWC Festival 2025
Naraka MSC x EWC Festival 2025
$500 000
| 19.08.25 - 20.08.25 |
NBPL 2025 Autumn Season - Trios Regular Season
NBPL 2025 Autumn Season - Trios Regular Season
$77 037
| 08.08.25 - 12.10.25 |
VALORANT China Evolution Series Act 3: Heritability
VALORANT China Evolution Series Act 3: Heritability
$42 300
| 16.11.23 - 26.11.23 |
Attacking Soul Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VCT 2023: Masters Tokyo
VCT 2023: Masters Tokyo
PV: 830 369
| 11.06.23 - 25.06.23 |
VCT 2023: Game Changers East Asia
VCT 2023: Game Changers East Asia
PV: 45 066
| 25.10.23 - 29.10.23 |
Naraka MSC x EWC Festival 2025
Naraka MSC x EWC Festival 2025
PV: 29 345
| 19.08.25 - 20.08.25 |
VALORANT Champions Tour 2023: China Qualifier
VALORANT Champions Tour 2023: China Qualifier
PV: 20 888
| 03.07.23 - 16.07.23 |
NBPL 2025 Autumn Season - Trios Regular Season
NBPL 2025 Autumn Season - Trios Regular Season
PV: 16 717
| 08.08.25 - 12.10.25 |
Attacking Soul Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Attacking Soul Esports ?
Attacking Soul Esports взяла участь у 13 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Attacking Soul Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Attacking Soul Esports - 367 446 Пік глядачів (VCT 2023: Masters Tokyo).
Скільки заробляє Attacking Soul Esports?
Чистий капітал Attacking Soul Esports - це $22 505 призових грошей з турнірів.
З якої країни Attacking Soul Esports?
Attacking Soul Esports знаходиться в China
Скільки заробила Attacking Soul Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Attacking Soul Esports.
Які найкращі турніри за участю Attacking Soul Esports?
Топ-3 турніри за участю Attacking Soul Esports:
Які найкращі ростери Attacking Soul Esports?
Топ-3 Attacking Soul Esports команд:
Яке місце займає Attacking Soul Esports у світі?
Attacking Soul Esports займає 818 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Attacking Soul Esports?
LIVE матчі
Attacking Soul Esports Останні турніри
Attacking Soul Esports Гравці за країнами
Attacking Soul Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization