Статистика організації Clutch Gaming
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$54 012
Спонсори
Clutch Gaming Статистика кіберспорту
2024
|
1 552
| |
2023
|
1 988
| |
2022
|
186
| |
2021
|
3 573
| |
2019
|
1 726 813
| |
2018
|
440 815
|
152
485th
2024
|
6
| |
2023
|
12
| |
2022
|
1
| |
2021
|
5
| |
2019
|
68
| |
2018
|
60
|
26
2026
|
3
| |
2024
|
4
| |
2023
|
7
| |
2022
|
1
| |
2021
|
1
| |
2019
|
5
| |
2018
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Clutch Gaming1/5 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Clutch Gaming Склад
Clutch Gaming Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Clutch.A
Clutch Academy
| 13th
|
-
|
27.09.26
| -54% 1815 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Clutch Gaming? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Clutch.A
Clutch Academy
| 13th
|
-
|
30.08.26
| -10% 7901 | |
|
Clutch.A
Clutch Academy
| 7th
|
-
|
10.08.26
| -6% 5318 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 5th
|
-
|
08.11.24
| +8% 1784 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 3 |
-
|
18.10.24
| -25% 3828 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 6th
|
-
|
04.11.23
| +67% 9293 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 3 |
$1 200
|
29.01.23
| +40% 1911 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 13th
|
$27 812
|
10.11.19
| -77% 5541 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 4th
|
$25 000
|
26.08.19
| +19% 9183 | |
|
CG
Clutch Gaming
| 9th
|
-
|
14.04.19
| -56% 5054 |
Clutch Gaming Статистика віків Гравців
Clutch Gaming Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
2019 World Championship
2019 World Championship
$2 225 000
| 02.10.19 - 10.11.19 |
NA LCS Spring 2018
NA LCS Spring 2018
$200 000
| 20.01.18 - 08.04.18 |
NA LCS Summer 2018
NA LCS Summer 2018
$200 000
| 16.06.18 - 10.09.18 |
LCS Spring 2019
LCS Spring 2019
$200 000
| 26.01.19 - 14.04.19 |
LCS Summer 2019
LCS Summer 2019
$200 000
| 01.06.19 - 26.08.19 |
Clutch Gaming Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
2019 World Championship
2019 World Championship
PV: 3 981 706
| 02.10.19 - 10.11.19 |
LCS Spring 2019
LCS Spring 2019
PV: 599 813
| 26.01.19 - 14.04.19 |
NA LCS Spring 2018
NA LCS Spring 2018
PV: 520 005
| 20.01.18 - 08.04.18 |
LCS Summer 2019
LCS Summer 2019
PV: 494 765
| 01.06.19 - 26.08.19 |
NA LCS Summer 2018
NA LCS Summer 2018
PV: 422 144
| 16.06.18 - 10.09.18 |
Clutch Gaming Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Clutch Gaming ?
Clutch Gaming взяла участь у 26 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Clutch Gaming?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Clutch Gaming - 1 726 813 Пік глядачів (2019 World Championship).
Скільки заробляє Clutch Gaming?
Clutch Gaming виграла $54 012 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Clutch Gaming?
Clutch Gaming знаходиться в United States
Які найкращі турніри за участю Clutch Gaming?
Топ-3 турніри за участю Clutch Gaming:
Які найкращі ростери Clutch Gaming?
Топ-3 Clutch Gaming команд:
Яке місце займає Clutch Gaming у світі?
Clutch Gaming займає 669 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Clutch Gaming?
Останній перехід у Clutch Gaming був 01 гру 2024 IZR в Вільний агент
Clutch Gaming Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(12.10.19)
Clutch Gaming Останні турніри
Clutch Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoLWR
CS2
Halo