The Guard
Статистика організації The Guard
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$1 819 805
Спонсори
The Guard Статистика кіберспорту
2025
|
233 767
| |
2024
|
208 041
| |
2023
|
197 242
| |
2022
|
631 388
| |
2021
|
109 183
| |
2020
|
101 286
| |
2019
|
250 814
| |
2018
|
361 414
|
447
199th
2025
|
28
| |
2024
|
44
| |
2023
|
84
| |
2022
|
97
| |
2021
|
65
| |
2020
|
52
| |
2019
|
33
| |
2018
|
44
|
124
2025
|
11
| |
2024
|
9
| |
2023
|
23
| |
2022
|
39
| |
2021
|
17
| |
2020
|
15
| |
2019
|
5
| |
2018
|
5
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Організація закрита
The Guard7/7 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Організація закрита
The Guard Склад
| Name | ||
|---|---|---|
631 388
| $160 000
| |
361 414
| $1 614 605
| |
233 767
| $427 500
|
Організація закрита
The Guard Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 4th
|
-
|
23.06.25
| +37% 5720 Організація закрита | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 7th
|
$7 500
|
26.05.25
| +93% 5377 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 10th
|
-
|
18.05.25
| -79% 8376 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 9th
|
-
|
28.04.25
| -54% 2552 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 12th
|
-
|
20.04.25
| -43% 7852 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 9th
|
-
|
23.03.25
| +60% 2710 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 11th
|
-
|
16.03.25
| +69% 5224 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 5th
|
-
|
03.03.25
| +54% 1853 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 9th
|
-
|
02.02.25
| +12% 5250 | |
|
LAGM
Los Angeles Guerrillas M8
| 9th
|
-
|
27.01.25
| -81% 8848 |
- 1
- ...
The Guard Статистика віків Гравців
The Guard Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Call of Duty League 2020 Finals
Call of Duty League 2020 Finals
$4 600 000
| 19.08.20 - 30.08.20 |
Overwatch League 2019 Playoffs
Overwatch League 2019 Playoffs
$3 500 000
| 30.08.19 - 29.09.19 |
Overwatch League 2021 Playoffs
Overwatch League 2021 Playoffs
$3 200 000
| 21.09.21 - 26.09.21 |
Overwatch League 2022 Playoffs
Overwatch League 2022 Playoffs
$2 550 000
| 30.10.22 - 05.11.22 |
Call of Duty League 2024 Playoffs
Call of Duty League 2024 Playoffs
$2 000 000
| 18.07.24 - 21.07.24 |
The Guard Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
The Guard Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами The Guard ?
The Guard взяла участь у 124 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів The Guard?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування The Guard - 631 388 Пік глядачів (VCT 2022: North America Last Chance Qualifier).
Скільки заробляє The Guard?
The Guard виграла $1 819 805 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни The Guard?
The Guard знаходиться в United States
Які найкращі турніри за участю The Guard?
Топ-3 турніри за участю The Guard:
Які найкращі ростери The Guard?
Топ-3 The Guard команд:
Яке місце займає The Guard у світі?
The Guard займає 126 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у The Guard?
Останній перехід у The Guard був 02 кві 2025 FeLo з Вільний агент
Organization
OW
CoD
Valorant