Статистика організації HAVU Gaming
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$700 575
Спонсори
HAVU Gaming Статистика кіберспорту
2026
|
47 136
| |
2025
|
6 632
| |
2024
|
9 752
| |
2023
|
132 804
| |
2022
|
27 386
| |
2021
|
72 147
| |
2020
|
134 605
| |
2019
|
53 204
| |
2018
|
10 560
| |
2017
|
31 425
|
756
91st
2026
|
51
| |
2025
|
97
| |
2024
|
65
| |
2023
|
85
| |
2022
|
69
| |
2021
|
90
| |
2020
|
83
| |
2019
|
126
| |
2018
|
79
| |
2017
|
11
|
201
2026
|
17
| |
2025
|
27
| |
2024
|
24
| |
2023
|
29
| |
2022
|
14
| |
2021
|
23
| |
2020
|
20
| |
2019
|
24
| |
2018
|
20
| |
2017
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
HAVU Gaming2/14 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
HAVU Gaming Склад
| Name | ||
|---|---|---|
134 605
|
$700 575
| |
53 204
|
-
| |
781
|
$1 845
| |
180
|
-
|
HAVU Gaming Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
HAVU
HAVU
|
23rd
|
-
|
14.09.26
| -53% 2391 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії HAVU Gaming? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
HAVU
HAVU
|
20th
|
-
|
30.08.26
| +61% 9642 | |
|
HAVU
HAVU
| 3 |
$2 307
|
01.08.26
| -100% 6638 | |
|
HAVU
HAVU
|
20th
|
-
|
06.06.26
| -9% 6544 | |
|
HAVU
HAVU
|
13th
|
-
|
24.05.26
| -52% 8570 | |
|
HAVU.T
HAVU Taimi
|
5th
|
-
|
16.05.26
| -41% 3300 | |
|
HAVU
HAVU
|
9th
|
-
|
15.05.26
| +80% 7031 | |
|
HAVU
HAVU
|
13th
|
-
|
06.05.26
| -77% 6420 | |
|
HAVU
HAVU
|
9th
|
-
|
02.04.26
| -98% 6302 | |
|
HAVU
HAVU
|
9th
|
-
|
27.03.26
| -34% 8738 |
- 1
- ...
HAVU Gaming Статистика віків Гравців
HAVU Gaming Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Flashpoint 1
Flashpoint 1
$1 000 000
| 13.03.20 - 19.04.20 |
BetBoom Playlist. Urbanistic
BetBoom Playlist. Urbanistic
$300 000
| 20.02.23 - 04.04.23 |
Funspark ULTI 2020 Finals
Funspark ULTI 2020 Finals
$250 000
| 19.04.21 - 26.04.21 |
Elisa Masters Espoo 2022
Elisa Masters Espoo 2022
$200 000
| 16.11.22 - 20.11.22 |
CCT Online Finals #1
CCT Online Finals #1
$200 000
| 23.05.23 - 30.05.23 |
HAVU Gaming Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Flashpoint 1
Flashpoint 1
PV: 282 418
| 13.03.20 - 19.04.20 |
Elisa Masters Espoo 2023
Elisa Masters Espoo 2023
PV: 227 962
| 29.11.23 - 03.12.23 |
Thunderpick World Championship 2023: European Series #1
Thunderpick World Championship 2023: European Series #1
PV: 120 372
| 27.07.23 - 13.08.23 |
DraculaN Season 6
DraculaN Season 6
PV: 117 754
| 29.03.26 - 02.04.26 |
PGL Major Copenhagen 2024: European Open Qualifiers
PGL Major Copenhagen 2024: European Open Qualifiers
PV: 114 615
| 08.01.24 - 17.01.24 |
HAVU Gaming Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами HAVU Gaming ?
HAVU Gaming взяла участь у 201 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів HAVU Gaming?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування HAVU Gaming - 134 605 Пік глядачів (Flashpoint 1).
Скільки заробляє HAVU Gaming?
Чистий капітал HAVU Gaming - це $700 575 призових грошей з турнірів.
З якої країни HAVU Gaming?
HAVU Gaming знаходиться в Finland
Скільки заробила HAVU Gaming у 2026 році?
HAVU Gaming заробила $4 307 у 2026 році на
1-й - CCT Season 3 European Series #17
2-й - CCT Season 3 European Series #18
3-й - BC.Game Masters Championship #2
4-й - ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #1
5-й - BC.Game Masters Season 1
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч HAVU Gaming?
Офіційний мерч HAVU Gaming, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині HAVU Gaming.
Які найкращі турніри за участю HAVU Gaming?
Топ-3 турніри за участю HAVU Gaming:
Які найкращі ростери HAVU Gaming?
Топ-3 HAVU Gaming команд:
Де купити джерсі або футболку HAVU Gaming?
Офіційні джерсі та футболки HAVU Gaming доступні в офіційному мерч-магазині HAVU Gaming.
Яке місце займає HAVU Gaming у світі?
HAVU Gaming займає 242 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у HAVU Gaming?
Останній перехід у HAVU Gaming був 21 вер 2026 H5nu з Вільний агент
LIVE матчі
HAVU Gaming Останні турніри
HAVU Gaming Гравці за країнами
HAVU Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
NHL
Valorant