Статистика організації KRÜ Esports
Дата заснування
жовтень 15, 2020
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$794 421
Спонсори
KRÜ Esports Статистика кіберспорту
2026
|
297 841
| |
2025
|
401 091
| |
2024
|
476 907
| |
2023
|
593 585
| |
2022
|
536 114
| |
2021
|
1 060 257
|
522
157th
2026
|
95
| |
2025
|
92
| |
2024
|
113
| |
2023
|
74
| |
2022
|
108
| |
2021
|
40
|
147
2026
|
15
| |
2025
|
29
| |
2024
|
37
| |
2023
|
21
| |
2022
|
30
| |
2021
|
13
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
KRÜ Esports13/16 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Valorant 81%
Kings League 19%
KRÜ Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 060 257
| $662 521
| |
289 155
| $372 713
| |
151 335
| $17 000
| |
56 408
| -
| |
33 755
| $8 000
| |
5 889
| $12 000
|
KRÜ Esports Стримери
KRÜ Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
KRU.B
KRÜ Blaze
| 1 |
$180 000
|
01.11.26
| -18% 5113 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії KRÜ Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
KRU.B
KRÜ Blaze
| 1 |
$11 785
|
14.09.26
| -18% 6901 | |
|
KRÜ
KRÜ Esports
| 9th
|
-
|
06.09.26
| -45% 8904 | |
|
KRU.B
KRÜ Blaze
| 1 |
$7 088
|
24.08.26
| +31% 6607 | |
|
KRU.B
KRÜ Blaze
| 1 |
$4 567
|
13.07.26
| -23% 6515 | |
|
KRÜ.S
KRÜ Spark
| 2 |
$10 000
|
13.07.26
| +7% 6244 | |
|
KRÜ
KRÜ Esports
| 7th
|
-
|
01.06.26
| +89% 9630 | |
|
KRÜ
KRÜ Esports
| 5th
|
-
|
25.05.26
| -25% 3818 | |
|
KRÜ.S
KRÜ Spark
| 2 |
$2 000
|
30.04.26
| +47% 1054 | |
|
KRÜ.S
KRÜ Spark
| 8th
|
-
|
29.03.26
| -4% 7816 |
- 1
- ...
KRÜ Esports Статистика віків Гравців
KRÜ Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VALORANT Champions 2023
VALORANT Champions 2023
$2 250 000
| 06.08.23 - 26.08.23 |
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
$2 250 000
| 01.08.24 - 25.08.24 |
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
$2 100 000
| 03.08.23 - 13.08.23 |
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
$1 000 000
| 01.12.21 - 12.12.21 |
VALORANT Champions 2022
VALORANT Champions 2022
$1 000 000
| 31.08.22 - 18.09.22 |
KRÜ Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VALORANT Champions 2022
VALORANT Champions 2022
PV: 1 505 804
| 31.08.22 - 18.09.22 |
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
PV: 1 443 103
| 13.02.23 - 04.03.23 |
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
PV: 1 412 558
| 01.08.24 - 25.08.24 |
VALORANT Champions 2023
VALORANT Champions 2023
PV: 1 291 045
| 06.08.23 - 26.08.23 |
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
PV: 1 089 068
| 01.12.21 - 12.12.21 |
KRÜ Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами KRÜ Esports ?
KRÜ Esports взяла участь у 147 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів KRÜ Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування KRÜ Esports - 1 060 257 Пік глядачів (VALORANT Champions 2021).
Скільки заробляє KRÜ Esports?
KRÜ Esports виграла $794 421 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни KRÜ Esports?
KRÜ Esports знаходиться в Argentina
Скільки заробила KRÜ Esports у 2026 році?
KRÜ Esports заробила $217 467 у 2026 році на
1-й - VALORANT Game Changers Championship 2026 (Valorant)
2-й - VCT 2026: Americas Stage 2 (Valorant)
3-й - VALORANT Challengers 2026 LAS: Stage 2 (Valorant)
4-й - VALORANT Challengers 2026 LAS: Stage 1 (Valorant)
5-й - VCT 2026: Game Changers LAS - Main Event (Valorant)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч KRÜ Esports?
Офіційний мерч KRÜ Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині KRÜ Esports.
Які найкращі турніри за участю KRÜ Esports?
Топ-3 турніри за участю KRÜ Esports:
Які найкращі ростери KRÜ Esports?
Топ-3 KRÜ Esports команд:
Які найпопулярніші стримери KRÜ Esports?
Топ-3 KRÜ Esports стримерів:
Яке місце займає KRÜ Esports у світі?
KRÜ Esports займає 225 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у KRÜ Esports?
Останній перехід у KRÜ Esports був 28 жов 2026 heat в Вільний агент
KRÜ Esports Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(11.12.21)
KRÜ Esports Останні турніри
KRÜ Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
Kings League