Level Up
Статистика організації Level Up
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$20 000
Спонсори
Level Up Статистика кіберспорту
2026
|
80 215
| |
2025
|
7 556
| |
2024
|
75 474
| |
2023
|
170 919
| |
2022
|
5 256
| |
2021
|
78 921
| |
2020
|
12 535
| |
2019
|
4 708
|
267
320th
2026
|
7
| |
2025
|
38
| |
2024
|
43
| |
2023
|
57
| |
2022
|
2
| |
2021
|
27
| |
2020
|
57
| |
2019
|
36
|
15
2026
|
2
| |
2025
|
9
| |
2024
|
12
| |
2023
|
11
| |
2022
|
1
| |
2021
|
4
| |
2020
|
14
| |
2019
|
5
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Level Up0/2 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Dota 2 100%
Level Up Склад
Level Up Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
LVLUP
Level Up
|
13th
|
$7 000
|
11.10.26
| +92% 2152 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Level Up? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
LVLUP
Level Up
|
18th
|
$10 000
|
19.07.26
| -79% 9859 | |
|
LVLUP
Level Up
|
11th
|
-
|
04.10.25
| +25% 2799 | |
|
LVLUP
Level Up
|
5th
|
$500
|
21.08.25
| +67% 1409 | |
|
LVLUP
Level Up
|
11th
|
-
|
01.08.25
| -13% 8856 | |
|
LVLUP
Level Up
|
4th
|
$1 000
|
01.08.25
| -33% 7817 | |
|
LVLUP
Level Up
|
4th
|
$500
|
07.07.25
| -54% 8390 | |
|
LVLUP
Level Up
|
11th
|
-
|
18.05.25
| -85% 3252 | |
|
LVLUP
Level Up
|
11th
|
-
|
07.03.25
| -70% 7396 | |
|
LVLUP
Level Up
|
7th
|
-
|
04.12.24
| -36% 6886 |
- 1
Level Up Статистика віків Гравців
Level Up Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 07.07.26 - 19.07.26 |
BLAST Slam VIII
BLAST Slam VIII
$750 000
| 29.09.26 - 11.10.26 |
BetBoom Dacha
BetBoom Dacha
$250 000
| 07.08.23 - 16.09.23 |
RES Regional Champions
RES Regional Champions
$200 000
| 22.10.24 - 25.10.24 |
Pinnacle Cup
Pinnacle Cup
$100 000
| 05.05.21 - 01.06.21 |
Level Up Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
BLAST Slam VIII
BLAST Slam VIII
PV: 348 602
| 29.09.26 - 11.10.26 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
PV: 326 802
| 07.07.26 - 19.07.26 |
The International 2023 - Western Europe Qualifier
The International 2023 - Western Europe Qualifier
PV: 216 624
| 27.08.23 - 31.08.23 |
BetBoom Dacha
BetBoom Dacha
PV: 173 288
| 07.08.23 - 16.09.23 |
BetBoom Dacha Belgrade 2024: Western Europe Closed Qualifier
BetBoom Dacha Belgrade 2024: Western Europe Closed Qualifier
PV: 122 205
| 23.09.24 - 25.09.24 |
Level Up Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Level Up ?
Level Up взяла участь у 15 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Level Up?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Level Up - 170 919 Пік глядачів (The International 2023 - Western Europe Qualifier).
Скільки заробляє Level Up?
Чистий капітал Level Up - це $20 000 призових грошей з турнірів.
З якої країни Level Up?
Level Up знаходиться в Serbia
Скільки заробила Level Up у 2026 році?
Level Up заробила $17 000 у 2026 році на
Які найкращі турніри за участю Level Up?
Топ-3 турніри за участю Level Up:
Які найкращі ростери Level Up?
Топ-3 Level Up команд:
1-й - Level Up(Dota 2)
Яке місце займає Level Up у світі?
Level Up займає 838 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Level Up?
Останній перехід у Level Up був 30 вер 2026 WoE в Вільний агент
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Level Up Останні турніри
Level Up
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization