Статистика організації OpTic Gaming
Дата заснування
січень 1, 2006
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$14 592 124
Спонсори
OpTic Gaming Статистика кіберспорту
2026
|
379 533
| |
2025
|
353 525
| |
2024
|
283 181
| |
2023
|
335 170
| |
2022
|
1 505 804
| |
2021
|
188 443
| |
2020
|
156 588
| |
2019
|
269 958
| |
2018
|
987 086
| |
2017
|
717 042
| |
2016
|
183 429
|
1 169
42nd
2026
|
64
| |
2025
|
96
| |
2024
|
76
| |
2023
|
115
| |
2022
|
153
| |
2021
|
15
| |
2020
|
32
| |
2019
|
157
| |
2018
|
283
| |
2017
|
146
| |
2016
|
32
|
330
2026
|
14
| |
2025
|
31
| |
2024
|
19
| |
2023
|
49
| |
2022
|
63
| |
2021
|
4
| |
2020
|
11
| |
2019
|
25
| |
2018
|
60
| |
2017
|
35
| |
2016
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
| ||
2016
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
OpTic Gaming7/8 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Call of Duty 100%
OpTic Gaming Склад
| Name | ||
|---|---|---|
379 533
| $3 782 500
| |
271 862
| $2 793 625
| |
196 288
| $360 000
| |
188 443
| $2 500 300
| |
105 141
| -
| |
70 480
| $28 000
|
OpTic Gaming Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
OakleyBoiii
OakleyBoiii
| 25th
|
-
|
10.09.26
| +90% 3648 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії OpTic Gaming? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
OpTic
OpTic Gaming
| 1 |
$600 000
|
09.08.26
| -57% 5504 | |
|
OPTX
OpTic Texas
| 2 |
$480 000
|
20.07.26
| +54% 2792 | |
|
Huntsmen
Huntsmen
| 4th
|
$12 000
|
19.07.26
| -20% 6670 | |
|
OakleyBoiii
OakleyBoiii
| 1 |
$20 000
|
04.07.26
| -69% 5959 | |
|
OPTX
OpTic Texas
| 1 |
$150 000
|
28.06.26
| +42% 9052 | |
|
OPTX
OpTic Texas
| 3 |
-
|
21.06.26
| -46% 3424 | |
|
OPTX
OpTic Texas
| 2 |
-
|
07.06.26
| -64% 4438 | |
|
OakleyBoiii
OakleyBoiii
| 12th
|
-
|
18.05.26
| -6% 8952 | |
|
OPTX
OpTic Texas
| 2 |
$90 000
|
17.05.26
| +81% 5109 |
- 1
- ...
OpTic Gaming Статистика віків Гравців
OpTic Gaming Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
The International 2018
The International 2018
$25 532 177
| 15.08.18 - 26.08.18 |
Call of Duty League 2020 Finals
Call of Duty League 2020 Finals
$4 600 000
| 19.08.20 - 30.08.20 |
Call of Duty League 2022 Playoffs
Call of Duty League 2022 Playoffs
$2 550 000
| 04.08.22 - 07.08.22 |
Call of Duty League 2023: Playoffs
Call of Duty League 2023: Playoffs
$2 380 000
| 15.06.23 - 18.06.23 |
RLCS 2021-22 - World Championship
RLCS 2021-22 - World Championship
$2 085 000
| 04.08.22 - 15.08.22 |
OpTic Gaming Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VALORANT Champions 2022
VALORANT Champions 2022
PV: 1 505 804
| 31.08.22 - 18.09.22 |
ELEAGUE Major 2017
ELEAGUE Major 2017
PV: 1 331 781
| 22.01.17 - 29.01.17 |
The International 2018
The International 2018
PV: 1 205 979
| 15.08.18 - 26.08.18 |
FACEIT Major London 2018
FACEIT Major London 2018
PV: 1 084 946
| 05.09.18 - 23.09.18 |
VCT 2022: Stage 1 Masters Reykjavík
VCT 2022: Stage 1 Masters Reykjavík
PV: 1 065 887
| 10.04.22 - 24.04.22 |
OpTic Gaming Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами OpTic Gaming ?
OpTic Gaming взяла участь у 330 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів OpTic Gaming?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування OpTic Gaming - 1 505 804 Пік глядачів (VALORANT Champions 2022).
Скільки заробляє OpTic Gaming?
OpTic Gaming виграла $14 592 124 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни OpTic Gaming?
OpTic Gaming знаходиться в United States
Скільки заробила OpTic Gaming у 2026 році?
OpTic Gaming заробила $1 518 000 у 2026 році на
1-й - Call of Duty League 2026: Playoffs (Call of Duty)
2-й - Esports World Cup 2026 (Call of Duty)
3-й - Call of Duty League 2026: Stage 1 Major (Call of Duty)
4-й - Call of Duty League 2026: Stage 2 Major Qualifiers (Call of Duty)
5-й - Call of Duty League 2026: Stage 2 Major (Call of Duty)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч OpTic Gaming?
Офіційний мерч OpTic Gaming, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині OpTic Gaming.
Які найкращі турніри за участю OpTic Gaming?
Топ-3 турніри за участю OpTic Gaming:
Які найкращі ростери OpTic Gaming?
Топ-3 OpTic Gaming команд:
Яке місце займає OpTic Gaming у світі?
OpTic Gaming займає 19 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у OpTic Gaming?
Останній перехід у OpTic Gaming був 04 гру 2025 Renegade в Вільний агент
LIVE матчі
OpTic Gaming Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(24.04.22)
OpTic Gaming Останні турніри
OpTic Gaming Гравці за країнами
OpTic Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Halo
Warzone