R8 Esports
Статистика організації R8 Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$975 769
Спонсори
R8 Esports Статистика кіберспорту
2026
|
164 188
| |
2025
|
24 389
| |
2024
|
41 774
|
182
430th
2026
|
18
| |
2025
|
39
| |
2024
|
125
|
126
2026
|
16
| |
2025
|
24
| |
2024
|
63
| |
2023
|
11
| |
2022
|
11
| |
2021
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
R8 Esports11/30 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Rocket League 94%
Honor of Kings 6%
R8 Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 301 772
| $811 914
| |
809 938
| $40 000
| |
164 188
| $127 110
| |
41 774
| $28 850
| |
39 743
| $31 150
| |
9 172
| $400
| |
1 978
| $2 750
| |
1 604
| -
| |
270
| -
| |
231
| $31 156
|
R8 Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
R8
R8 Esports
| 7th
|
$1 750
|
31.10.26
| +76% 8760 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії R8 Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
R8
R8 Esports
| 23rd
|
$8 500
|
25.10.26
| +52% 8529 | |
|
R8
R8 Esports
| 5th
|
-
|
23.09.26
| -10% 9434 | |
|
R8
R8 Esports
| 17th
|
$9 000
|
20.09.26
| +20% 4028 | |
|
R8
R8 Esports
| 22nd
|
-
|
19.09.26
| -64% 9921 | |
|
R8
R8 Esports
| 9th
|
$20 000
|
16.08.26
| -49% 3028 | |
|
R8
R8 Esports
| 19th
|
$15 000
|
26.07.26
| -55% 9883 | |
|
R8
R8 Esports
| 28th
|
$5 500
|
07.06.26
| +71% 4844 | |
|
Yo7med
Hamed Alomari
| 74th
|
$2 000
|
31.05.26
| -95% 2137 | |
|
R8
R8 Esports
| 14th
|
$400
|
24.05.26
| +47% 3374 |
- 1
- ...
R8 Esports Статистика віків Гравців
R8 Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PUBG Mobile Global Championship 2022
PUBG Mobile Global Championship 2022
$4 000 000
| 10.11.22 - 08.01.23 |
PUBG Mobile World Cup 2025
PUBG Mobile World Cup 2025
$3 050 000
| 25.07.25 - 03.08.25 |
PUBG Mobile World Invitational 2022
PUBG Mobile World Invitational 2022
$3 000 000
| 11.08.22 - 20.08.22 |
PUBG Mobile World Invitational 2023
PUBG Mobile World Invitational 2023
$3 000 000
| 11.07.23 - 16.07.23 |
PUBG Mobile Global Championship 2025
PUBG Mobile Global Championship 2025
$3 000 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
R8 Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
R8 Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами R8 Esports ?
R8 Esports взяла участь у 126 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів R8 Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування R8 Esports - 164 188 Пік глядачів (Esports World Cup 2026).
Скільки заробляє R8 Esports?
Чистий капітал R8 Esports - це $975 769 призових грошей з турнірів.
З якої країни R8 Esports?
R8 Esports знаходиться в Saudi Arabia
Скільки заробила R8 Esports у 2026 році?
R8 Esports заробила $135 992 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026
2-й - RLCS 2026 - World Championship
3-й - Esports World Cup 2026
4-й - PUBG Mobile Global Open 2026 Season 1
5-й - PUBG Mobile Global Open 2026 Season 2
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю R8 Esports?
Топ-3 турніри за участю R8 Esports:
Які найкращі ростери R8 Esports?
Топ-3 R8 Esports команд:
Яке місце займає R8 Esports у світі?
R8 Esports займає 197 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у R8 Esports?
Останній перехід у R8 Esports був 22 вер 2026 M7md в Вільний агент
R8 Esports Поточні турніри
R8 Esports Останні турніри
R8 Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Fortnite
RL
MLBB
HoK
Dota 2
Free Fire