Raja Esports
Статистика організації Raja Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$6 015
Спонсори
Raja Esports Статистика кіберспорту
2025
|
107 060
| |
2024
|
53 406
|
50
850th
2025
|
8
| |
2024
|
42
|
11
2025
|
3
| |
2024
|
10
| |
2023
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Raja Esports1/20 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Raja Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
45 819
|
$1 959
| |
9 472
|
$1 274
| |
6 257
|
$1 830
|
Raja Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
RP
Raja Phoenix
|
9th
|
$1 534
|
01.06.25
| -93% 3831 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Raja Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
RP
Raja Phoenix
|
5th
|
-
|
27.02.25
| +37% 7455 | |
|
RP
Raja Phoenix
|
4th
|
$247
|
16.02.25
| -34% 9948 | |
|
RR
Raja Radiance
|
4th
|
$254
|
03.11.24
| -20% 4846 | |
|
R.PBM
Raja PBM
|
6th
|
$1 274
|
27.10.24
| -72% 9658 | |
|
RR
Raja Radiance
|
12th
|
$1 576
|
27.10.24
| +79% 2143 | |
|
RP
Raja Phoenix
|
15th
|
$1 130
|
20.10.24
| +79% 2176 | |
|
R.PBM
Raja PBM
|
4th
|
-
|
30.08.24
| -18% 5047 | |
|
Raja
Raja Esports
|
7th
|
-
|
28.06.24
| -90% 7274 |
Raja Esports Статистика віків Гравців
Raja Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Liga Esports Nasional 2024 - Liga 1
Liga Esports Nasional 2024 - Liga 1
$138 135
| 05.10.24 - 27.10.24 |
Liga Esports National 2023 - Liga 1
Liga Esports National 2023 - Liga 1
$129 812
| 06.10.23 - 03.12.23 |
MDL Indonesia Season 10
MDL Indonesia Season 10
$42 102
| 05.08.24 - 20.10.24 |
MDL Indonesia Season 9
MDL Indonesia Season 9
$41 495
| 04.03.24 - 02.06.24 |
MDL Indonesia Season 11
MDL Indonesia Season 11
$39 485
| 03.03.25 - 01.06.25 |
Raja Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
MDL Indonesia Season 9
MDL Indonesia Season 9
PV: 376 958
| 04.03.24 - 02.06.24 |
MDL Indonesia Season 10
MDL Indonesia Season 10
PV: 345 842
| 05.08.24 - 20.10.24 |
MDL Indonesia Season 11
MDL Indonesia Season 11
PV: 144 921
| 03.03.25 - 01.06.25 |
Liga Esports Nasional 2024 - Liga 1
Liga Esports Nasional 2024 - Liga 1
PV: 34 946
| 05.10.24 - 27.10.24 |
DGWIB Season 15
DGWIB Season 15
PV: 13 595
| 26.01.24 - 28.06.24 |
Raja Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Raja Esports ?
Raja Esports взяла участь у 11 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Raja Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Raja Esports - 107 060 Пік глядачів (MDL Indonesia Season 11).
Скільки заробляє Raja Esports?
Чистий капітал Raja Esports - це $6 015 призових грошей з турнірів.
З якої країни Raja Esports?
Raja Esports знаходиться в Indonesia
Скільки заробила Raja Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Raja Esports.
Які найкращі турніри за участю Raja Esports?
Топ-3 турніри за участю Raja Esports:
Які найкращі ростери Raja Esports?
Топ-3 Raja Esports команд:
Яке місце займає Raja Esports у світі?
Raja Esports займає 1008 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Raja Esports?
Останній перехід у Raja Esports був 28 тра 2025 Heihei в Вільний агент
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
LIVE матчі
Raja Esports Останні турніри
Raja Esports Гравці за країнами
Raja Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Free Fire