Ruddy Esports
Статистика організації Ruddy Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$4 359
Спонсори
Ruddy Esports Статистика кіберспорту
2026
|
21 311
| |
2025
|
54 732
| |
2024
|
6 011
| |
2023
|
5 194
|
100
623rd
2026
|
15
| |
2025
|
12
| |
2024
|
41
| |
2023
|
32
|
13
2026
|
4
| |
2025
|
2
| |
2024
|
7
| |
2023
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Ruddy Esports7/11 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 100%
Ruddy Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
54 732
|
$15 655
| |
35
|
$1 122
| |
-
|
-
|
Ruddy Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
RUD
Ruddy Esports
|
9th
|
-
|
23.10.26
| +75% 1076 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Ruddy Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
RUD
Ruddy Esports
| 1 |
-
|
16.09.26
| -57% 8517 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
21st
|
-
|
15.06.26
| -63% 4066 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
10th
|
-
|
07.03.26
| -80% 1863 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
9th
|
-
|
30.08.25
| +18% 2012 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
5th
|
-
|
02.03.25
| -97% 4500 | |
|
RUD
Ruddy Esports
| 3 |
-
|
12.11.24
| +70% 4173 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
22nd
|
-
|
30.08.24
| +51% 6644 | |
|
RUD
Ruddy Esports
| 2 |
$3 237
|
03.08.24
| -64% 2006 | |
|
RUD
Ruddy Esports
|
25th
|
-
|
28.04.24
| +19% 5523 |
- 1
Ruddy Esports Статистика віків Гравців
Ruddy Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
$162 000
| 31.07.24 - 30.08.24 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
$80 000
| 15.04.24 - 28.04.24 |
NLC Summer 2023
NLC Summer 2023
$11 000
| 06.06.23 - 05.08.23 |
NLC Spring 2024
NLC Spring 2024
$10 930
| 24.01.24 - 27.03.24 |
NLC 1st Division Spring 2023
NLC 1st Division Spring 2023
$10 800
| 24.01.23 - 28.03.23 |
Ruddy Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
NLC Winter 2025
NLC Winter 2025
PV: 360 545
| 15.01.25 - 02.03.25 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
PV: 152 999
| 15.04.24 - 28.04.24 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
PV: 131 326
| 31.07.24 - 30.08.24 |
NLC Summer 2025
NLC Summer 2025
PV: 127 360
| 15.07.25 - 30.08.25 |
EMEA Masters 2026 Spring
EMEA Masters 2026 Spring
PV: 47 890
| 08.06.26 - 15.06.26 |
Ruddy Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Ruddy Esports ?
Ruddy Esports взяла участь у 13 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Ruddy Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Ruddy Esports - 54 732 Пік глядачів (NLC Winter 2025).
Скільки заробляє Ruddy Esports?
Чистий капітал Ruddy Esports - це $4 359 призових грошей з турнірів.
З якої країни Ruddy Esports?
Ruddy Esports знаходиться в United Kingdom
Скільки заробила Ruddy Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Ruddy Esports.
Які найкращі турніри за участю Ruddy Esports?
Топ-3 турніри за участю Ruddy Esports:
Які найкращі ростери Ruddy Esports?
Топ-3 Ruddy Esports команд:
Яке місце займає Ruddy Esports у світі?
Ruddy Esports займає 1031 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Ruddy Esports?
Останній перехід у Ruddy Esports був 22 лип 2026 J3rkie в Ruddy Esports
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Ruddy Esports Поточні турніри
Ruddy Esports Останні турніри
Ruddy Esports Гравці за країнами
Ruddy Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Valorant