TSM
Статистика організації TSM
Дата заснування
вересень 1, 2009
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$12 664 313
Спонсори
TSM Статистика кіберспорту
2026
|
66 577
| |
2025
|
97 341
| |
2024
|
121 466
| |
2023
|
657 080
| |
2022
|
585 096
| |
2021
|
344 567
| |
2020
|
1 749 033
| |
2019
|
599 813
| |
2018
|
413 613
| |
2017
|
845 068
| |
2016
|
176 149
|
1 320
29th
2026
|
23
| |
2025
|
69
| |
2024
|
144
| |
2023
|
202
| |
2022
|
256
| |
2021
|
173
| |
2020
|
162
| |
2019
|
115
| |
2018
|
84
| |
2017
|
78
| |
2016
|
14
|
576
2026
|
8
| |
2025
|
32
| |
2024
|
79
| |
2023
|
51
| |
2022
|
110
| |
2021
|
89
| |
2020
|
71
| |
2019
|
25
| |
2018
|
13
| |
2017
|
7
| |
2016
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
| ||
2016
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
TSM34/39 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Rocket League 44%
Super Smash Bros 28%
Marvel Rivals 28%
TSM Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 749 033
| $1 756 475
| |
494 495
| $1 080 098
| |
388 436
| $2 797
| |
314 404
| $183 800
| |
300 112
| $216 000
| |
245 624
| $3 162
| |
158 597
| -
| |
120 857
| $241 659
| |
105 938
| -
| |
70 149
| -
| |
54 990
| $65 850
| |
46 447
| $24 667
| |
45 750
| $20 000
| |
36 226
| $88 550
| |
35 116
| $9 250
| |
30 141
| $3 750
| |
22 990
| $11 275
| |
13 684
| $52 250
| |
11 852
| $5 500
| |
2 438
| -
| |
-
| -
| |
-
| -
|
TSM Стримери
TSM Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
TSM
TSM
| 19th
|
$6 000
|
20.09.26
| -1% 9167 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії TSM? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Tweek
Gavin Dempsey
| 2 |
$3 072
|
14.09.26
| +77% 6496 | |
|
TSM
TSM
| 9th
|
$20 000
|
16.08.26
| +76% 9001 | |
|
Tweek
Gavin Dempsey
| 2 |
$3 162
|
10.08.26
| +57% 3769 | |
|
Tweek
Gavin Dempsey
| 7th
|
-
|
20.07.26
| -11% 5808 | |
|
TSM
TSM
| 7th
|
$8 000
|
06.07.26
| +60% 5675 | |
|
TSM
TSM
| 13th
|
$4 500
|
24.05.26
| +94% 1604 | |
|
TSM
TSM
| 11th
|
$1 250
|
20.04.26
| -18% 3896 | |
|
TSM
TSM
| 13th
|
$4 500
|
22.02.26
| -28% 9382 | |
|
TSM
TSM
| 7th
|
$80 000
|
18.01.26
| +77% 1981 |
- 1
- ...
TSM Статистика віків Гравців
TSM Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
The International 2022
The International 2022
$18 930 775
| 15.10.22 - 30.10.22 |
Riyadh Masters 2023
Riyadh Masters 2023
$15 120 000
| 19.07.23 - 30.07.23 |
PUBG Global Invitational.S 2021
PUBG Global Invitational.S 2021
$7 056 789
| 05.02.21 - 28.03.21 |
2016 World Championship
2016 World Championship
$5 070 000
| 13.10.16 - 30.10.16 |
2017 World Championship
2017 World Championship
$4 946 969
| 23.09.17 - 04.11.17 |
TSM Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
2020 World Championship [Worlds 2020]
2020 World Championship [Worlds 2020]
PV: 3 831 534
| 25.09.20 - 31.10.20 |
2017 World Championship
2017 World Championship
PV: 2 101 737
| 23.09.17 - 04.11.17 |
The International 2022
The International 2022
PV: 1 748 993
| 15.10.22 - 30.10.22 |
2016 World Championship
2016 World Championship
PV: 1 558 415
| 13.10.16 - 30.10.16 |
The International 2023
The International 2023
PV: 1 442 274
| 12.10.23 - 30.10.23 |
TSM Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами TSM ?
TSM взяла участь у 576 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів TSM?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування TSM - 1 749 033 Пік глядачів (2020 World Championship [Worlds 2020]).
Скільки заробляє TSM?
TSM виграла $12 664 313 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни TSM?
TSM знаходиться в United States
Скільки заробила TSM у 2026 році?
TSM заробила $127 412 у 2026 році на
1-й - ALGS: 2026 Championship (Apex Legends)
2-й - RLCS 2026 - World Championship (Rocket League)
3-й - Esports World Cup 2026 (Rocket League)
4-й - RLCS 2026 - Boston Major (Rocket League)
5-й - RLCS 2026 - Paris Major (Rocket League)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч TSM?
Офіційний мерч TSM, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині TSM.
Які найкращі турніри за участю TSM?
Топ-3 турніри за участю TSM:
Які найкращі ростери TSM?
Топ-3 TSM команд:
Які найпопулярніші стримери TSM?
Топ-3 TSM стримерів:
Яке місце займає TSM у світі?
TSM займає 25 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у TSM?
Останній перехід у TSM був 28 жов 2026 Sphinx в Wolves Esports
TSM Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(03.10.20)
TSM Останні турніри
TSM
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Vainglory
PUBG
Clash Royale
RL
BGMI
Free Fire
OW
HS
SSB
AoE
SF
Fortnite
New State Mobile
Apex
CS2
Halo
The Finals
MR