Vaevictis eSports
Статистика організації Vaevictis eSports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$22 058
Спонсори
Vaevictis eSports Статистика кіберспорту
2019
|
28 983
| |
2018
|
15 507
| |
2017
|
53 512
| |
2016
|
3 380
|
76
714th
2019
|
7
| |
2018
|
31
| |
2017
|
36
| |
2016
|
2
|
10
2019
|
3
| |
2018
|
3
| |
2017
|
3
| |
2016
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Кількість матчів за 2026
Vaevictis eSports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
28 983
|
-
|
Vaevictis eSports Статистика віків Гравців
Vaevictis eSports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
LCL Spring 2018
LCL Spring 2018
$87 300
| 10.02.18 - 01.04.18 |
Warface Open Cup: Season XIV Finals
Warface Open Cup: Season XIV Finals
$84 615
| 01.02.19 - 03.02.19 |
Warface Open Cup: Season XIII Finals
Warface Open Cup: Season XIII Finals
$80 150
| 08.06.18 - 10.06.18 |
LCL Summer 2017
LCL Summer 2017
$80 000
| 24.06.17 - 03.09.17 |
LCL Spring 2017
LCL Spring 2017
$76 000
| 28.01.17 - 09.04.17 |
Vaevictis eSports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
LCL Spring 2018
LCL Spring 2018
PV: 78 011
| 10.02.18 - 01.04.18 |
LCL Summer 2017
LCL Summer 2017
PV: 76 486
| 24.06.17 - 03.09.17 |
LCL Summer 2018
LCL Summer 2018
PV: 75 030
| 21.07.18 - 02.09.18 |
LCL Spring 2017
LCL Spring 2017
PV: 53 512
| 28.01.17 - 09.04.17 |
Warface Open Cup: Season XIV Finals
Warface Open Cup: Season XIV Finals
PV: 51 696
| 01.02.19 - 03.02.19 |
Vaevictis eSports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Vaevictis eSports ?
Vaevictis eSports взяла участь у 10 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Vaevictis eSports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Vaevictis eSports - 53 512 Пік глядачів (LCL Spring 2017).
Скільки заробляє Vaevictis eSports?
Чистий капітал Vaevictis eSports - це $22 058 призових грошей з турнірів.
З якої країни Vaevictis eSports?
Vaevictis eSports знаходиться в Russia
Скільки заробила Vaevictis eSports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Vaevictis eSports.
Які найкращі турніри за участю Vaevictis eSports?
Топ-3 турніри за участю Vaevictis eSports:
Які найкращі ростери Vaevictis eSports?
Топ-3 Vaevictis eSports команд:
Яке місце займає Vaevictis eSports у світі?
Vaevictis eSports займає 822 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Vaevictis eSports?
Останній перехід у Vaevictis eSports був 10 лют 2020 Dayruin в Вільний агент
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Vaevictis eSports Останні турніри
Vaevictis eSports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Warface