Статистика організації XO Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$40 000
Спонсори
XO Esports Статистика кіберспорту
2025
|
4 695
| |
2024
|
27 521
| |
2023
|
3 091
|
58
804th
2025
|
6
| |
2024
|
39
| |
2023
|
13
|
26
2025
|
3
| |
2024
|
22
| |
2023
|
10
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
XO Esports1/32 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
XO Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
333 093
| $20 000
| |
27 521
| $5 000
| |
4 695
| $40 000
| |
3 953
| $600
| |
3 091
| -
| |
1 142
| -
| |
1 066
| $7 993
| |
400
| -
| |
371
| -
| |
341
| -
| |
287
| $12 348
| |
172
| -
|
XO Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
hmoodx
| 4th
|
-
|
10.05.26
| +2% 2051 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії XO Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
XO
XO Esports
| 2 |
-
|
15.11.25
| +12% 4530 | |
|
XO
XO Esports
| 13th
|
$20 000
|
09.08.25
| -60% 1776 | |
|
XO
XO Esports
| 1 |
$40 000
|
19.01.25
| +35% 4226 | |
|
XO
XO Esports
| 1 |
-
|
27.12.24
| -21% 5465 | |
|
XO
XO Esports
| 5th
|
$2 662
|
07.12.24
| -87% 2563 | |
|
XO
XO Esports
| 4th
|
$5 350
|
03.12.24
| +44% 8461 | |
|
XO.Fem
XO Esports Female
| 2 |
-
|
29.11.24
| -21% 8054 | |
|
XO
XO Esports
| 8th
|
-
|
05.11.24
| -100% 6323 | |
|
XO
XO Esports
| 5th
|
-
|
01.11.24
| +20% 9744 |
- 1
XO Esports Статистика віків Гравців
XO Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Esports World Cup 2025 - Warzone
Esports World Cup 2025 - Warzone
$1 000 000
| 06.08.25 - 09.08.25 |
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
$550 000
| 22.08.24 - 25.08.24 |
Saudi eLeague 2023 Season 2
Saudi eLeague 2023 Season 2
$106 650
| 20.11.23 - 02.12.23 |
Saudi eLeagues 2023: Season 2
Saudi eLeagues 2023: Season 2
$106 624
| 02.11.23 - 11.11.23 |
eXTREMESLAND 2024
eXTREMESLAND 2024
$100 000
| 14.01.25 - 19.01.25 |
XO Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Esports World Cup 2025 - Warzone
Esports World Cup 2025 - Warzone
PV: 333 093
| 06.08.25 - 09.08.25 |
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
PV: 86 208
| 22.08.24 - 25.08.24 |
Saudi eLeague 2023 Season 2
Saudi eLeague 2023 Season 2
PV: 6 870
| 20.11.23 - 02.12.23 |
eXTREMESLAND 2024
eXTREMESLAND 2024
PV: 4 695
| 14.01.25 - 19.01.25 |
Saudi eLeague 2025: Championship
Saudi eLeague 2025: Championship
PV: 4 001
| 14.11.25 - 15.11.25 |
XO Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами XO Esports ?
XO Esports взяла участь у 26 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів XO Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування XO Esports - 27 521 Пік глядачів (Esports World Cup 2024).
Скільки заробляє XO Esports?
Чистий капітал XO Esports - це $40 000 призових грошей з турнірів.
З якої країни XO Esports?
XO Esports знаходиться в Saudi Arabia
Скільки заробила XO Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи XO Esports.
Які найкращі турніри за участю XO Esports?
Топ-3 турніри за участю XO Esports:
Які найкращі ростери XO Esports?
Топ-3 XO Esports команд:
Яке місце займає XO Esports у світі?
XO Esports займає 721 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у XO Esports?
Останній перехід у XO Esports був 02 сер 2025 hmoodx з Вільний агент
LIVE матчі
XO Esports Останні турніри
XO Esports Гравці за країнами
XO Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoL
RL
Dota 2
CS2
Warzone