Гравець /
Chancla
Chancla Кіберспортивна кар'єра
Chancla Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Chancla
| 49th
|
$100
|
31.08.25
|
Chancla Останні матчі
WIP
MCI
NIP
WIP
NIP
WIP Chancla Останні турніри
• $ 136 800
• $ 136 800
• $ 133 200
• $ 32 100
• $ 136 800
Chancla Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
| 25.04.25 - 04.05.25
| 231 153
| |
| 23.01.26 - 01.02.26
| 201 637
| |
| 24.01.25 - 02.02.25
| 197 529
| |
| 03.04.26 - 12.04.26
| 179 428
| |
| 03.01.25 - 12.01.25
| 178 281
|
Chancla Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
| 03.01.25 - 12.01.25
| 1 757 937
| |
| 14.11.25 - 05.12.25
| 1 551 074
| |
| 25.04.25 - 04.05.25
| 1 500 963
| |
| 23.01.26 - 01.02.26
| 1 491 850
| |
| 24.01.25 - 02.02.25
| 1 481 908
|
FAQ по гравцю
Звідки Chancla?
“Chancla” з Spain.
Які девайси використовує Chancla?
Ми ще не знаємо сетапу Chancla. Знаєте, якою мишею, клавіатурою чи гарнітурою грає Chancla?
В яку гру грає Chancla?
Chancla — гравець у Rocket League.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Chancla?
Поточна команда Chancla в Rocket League — Team E1.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Chancla?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Chancla — це RLCS 2025 - Raleigh Major: EU Open 4, який досяг 231 153 глядачів.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.