Ім'я
Дата Народження
Національність
Поточна команда
Clermont Foot 63Ігри
Загальні призові
Montaxer Кіберспортивна кар'єра
Montaxer Статистика Twitch
Montaxer Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
| Montaxer
Andrea Montanini
|
40th
|
$5 500
|
12.07.26
| -17% 7580 Шукаєте дані про перегляди для Andrea Montanini? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
25th
|
-
|
27.05.26
| +70% 2981 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
17th
|
$5 000
|
02.11.25
| -53% 3794 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
9th
|
$2 500
|
02.08.25
| +86% 4511 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
17th
|
-
|
17.11.24
| +46% 3989 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
17th
|
-
|
03.11.24
| +36% 2919 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
25th
|
$10 000
|
13.07.24
| -55% 8703 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
5th
|
$10 000
|
29.05.24
| +2% 4358 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
9th
|
-
|
25.05.24
| +4% 5578 | |
| Montaxer
Andrea Montanini
|
25th
|
$5 000
|
12.11.23
| +84% 9828 |
- 1
Montaxer Останні матчі
ESTAC
CF63
CF63
RCDS
AS Monaco
CF63
ESTAC
CF63
PSG
CF63 Montaxer Останні турніри
• $ 270 000
• $ 281 000
• $ 69 555
• $ 147 000
• $ 252 000
Montaxer Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
|
10.11.23 - 12.11.23
|
339 988
| |
|
02.11.24 - 03.11.24
|
201 558
| |
|
01.11.25 - 02.11.25
|
137 222
| |
|
10.07.24 - 13.07.24
|
113 763
| |
|
15.05.26 - 27.05.26
|
78 978
|
Montaxer Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
|
10.11.23 - 12.11.23
|
2 052 716
| |
|
02.11.24 - 03.11.24
|
1 261 884
| |
|
10.07.24 - 13.07.24
|
1 210 041
| |
|
18.02.23 - 07.06.23
|
857 345
| |
|
01.11.25 - 02.11.25
|
832 079
|
FAQ по гравцю
Яке справжнє ім'я у Montaxer?
Справжнє ім'я Montaxer - Andrea Montanini.
Скільки років Montaxer?
День народження Montaxer - гру 28, 2000, відповідно, йому 25
Звідки Montaxer?
Andrea “Montaxer” Montanini з Italy.
Які девайси використовує Montaxer?
Інформація про девайси гравця відсутня.Скільки грошей заробив Montaxer?
Montaxer заробив $116 285 призових на кіберспортивних турнірах.
В яку гру грає Montaxer?
Montaxer — гравець у EA Sports FC.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Montaxer?
Поточна команда Montaxer в EA Sports FC — Clermont Foot 63.
Чи стримить Montaxer на Twitch або створює контент?
Так, Montaxer веде стрими на Twitch та ділиться ігровими моментами, гайдами та аналітикою професійного геймінгу. Детальніше можна дізнатися на його стримінговому профілі.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Montaxer?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Montaxer — це FC Pro 24 Open - Global Qualifier, який досяг 339 988 глядачів.
Гравець /