Ім'я
Дата Народження
Національність
Поточна команда
Otakar EsportsІгри
Загальні призові
Powermasacre Кіберспортивна кар'єра
Powermasacre Статистика Twitch
Powermasacre Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Powermasacre
| 37th
|
-
|
24.11.24
| ||
|
Powermasacre
| 175th
|
-
|
13.10.24
| -30% 5804 | |
|
Powermasacre
| 181st
|
-
|
15.09.24
| +28% 7295 | |
|
Powermasacre
| 226th
|
-
|
18.08.24
| -12% 4785 | |
|
Powermasacre
| 112th
|
-
|
11.02.24
| +17% 1436 |
Powermasacre Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 13 545
• $ 10 785
Powermasacre Останні турніри
• $ 13 545
• $ 10 785
Powermasacre Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
09.02.24 - 11.02.24
| 36 961
| |
| 22.11.24 - 24.11.24
| 7 526
| |
| 14.09.24 - 15.09.24
| 5 586
| |
| 17.08.24 - 18.08.24
| 4 960
| |
| 12.10.24 - 13.10.24
| 4 055
|
Powermasacre Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
09.02.24 - 11.02.24
| 303 774
| |
| 22.11.24 - 24.11.24
| 56 326
| |
| 17.08.24 - 18.08.24
| 26 162
| |
| 14.09.24 - 15.09.24
| 25 400
| |
| 12.10.24 - 13.10.24
| 22 373
|
FAQ по гравцю
Звідки Powermasacre?
“Powermasacre” з Spain.
Які девайси використовує Powermasacre?
Ми ще не знаємо сетапу Powermasacre. Знаєте, якою мишею, клавіатурою чи гарнітурою грає Powermasacre?
В яку гру грає Powermasacre?
Powermasacre — гравець у Teamfight Tactics.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Powermasacre?
Поточна команда Powermasacre в Teamfight Tactics — Otakar Esports.
Чи стримить Powermasacre на Twitch або створює контент?
Так, Powermasacre веде стрими на Twitch та ділиться ігровими моментами, гайдами та аналітикою професійного геймінгу. Детальніше можна дізнатися на його стримінговому профілі.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Powermasacre?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Powermasacre — це Rising Legends: Remix Rumble - Golden Spatula Cup #2, який досяг 36 961 глядачів.
Гравець /