Найкращі гравці CoD:M за загальною кількістю призових
Загальні виграші
| Гравець | Гра | Поточна команда | Загальні виграші | Пікові перегляди |
Всього Матчів |
Всього Турнірів | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
+1
| |
$192 333
|
50 796
17 Dec 2023
| Matches: 48 | Tournaments: 13 |
Peak Viewers:
50 796
17 Dec 2023
| |
2
|
+1
| |
$145 666
|
50 796
17 Dec 2023
| Matches: 60 | Tournaments: 13 |
Peak Viewers:
50 796
17 Dec 2023
| |
3
|
+1
| |
$144 161
|
29 753
06 Oct 2024
| Matches: 54 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
29 753
06 Oct 2024
| |
4
|
+1
| |
$142 333
|
50 796
17 Dec 2023
| Matches: 41 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
50 796
17 Dec 2023
| |
5
|
+1
| Free Agent |
$136 000
|
28 870
15 Dec 2022
| Matches: 29 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
28 870
15 Dec 2022
| |
6
|
+1
| Free Agent |
$121 666
|
28 870
15 Dec 2022
| Matches: 17 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
28 870
15 Dec 2022
| |
7
|
+1
| |
$119 833
|
50 796
17 Dec 2023
| Matches: 41 | Tournaments: 11 |
Peak Viewers:
50 796
17 Dec 2023
| |
8
|
+1
| |
$116 833
|
16 515
05 Dec 2021
| Matches: 11 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
16 515
05 Dec 2021
| |
9
|
+1
| Free Agent |
$87 250
|
65 651
05 Sep 2021
| Matches: 46 | Tournaments: 11 |
Peak Viewers:
65 651
05 Sep 2021
| |
10
|
+1
| |
$86 241
|
27 048
06 Oct 2024
| Matches: 75 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
27 048
06 Oct 2024
| |
Якщо ви хочете отримати більше інформації про гравців та команди, будь ласка, зв'яжіться з нами Зв'яжіться з нами | ||||||||
11
|
+1
| Free Agent |
$85 066
|
16 515
05 Dec 2021
| Matches: 4 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
16 515
05 Dec 2021
| |
12
|
+1
| Free Agent |
$83 034
|
12 316
12 Dec 2021
| Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
12 316
12 Dec 2021
| |
13
|
+1
| |
$78 333
|
26 114
16 Oct 2021
| Matches: 126 | Tournaments: 27 |
Peak Viewers:
26 114
16 Oct 2021
| |
14
|
+1
| |
$66 974
|
26 114
16 Oct 2021
| Matches: 97 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
26 114
16 Oct 2021
| |
15
|
+1
| |
$65 395
|
56 784
07 Oct 2021
| Matches: 146 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
56 784
07 Oct 2021
| |
16
|
+1
| Free Agent |
$65 395
|
56 784
07 Oct 2021
| Matches: 101 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
56 784
07 Oct 2021
| |
17
|
+1
| |
$60 308
|
26 114
16 Oct 2021
| Matches: 78 | Tournaments: 15 |
Peak Viewers:
26 114
16 Oct 2021
| |
18
|
+1
| Free Agent |
$57 729
|
56 784
07 Oct 2021
| Matches: 101 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
56 784
07 Oct 2021
| |
19
|
+1
| |
$54 066
|
30 048
06 Oct 2024
| Matches: 76 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
30 048
06 Oct 2024
| |
20
|
+1
| |
$52 369
|
50 796
17 Dec 2023
| Matches: 114 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
50 796
17 Dec 2023
| |
Показати записи:
FAQ по гравцях
Хто найкращі гравці в CoD:M за загальною кількістю зароблених грошей?
Який гравець у CoD:M набирає найбільшу кількість глядачів?
Скільки всього професійних геймерів у CoD:M?
Згідно з нашими даними, зареєстровано 201 гравців у CoD:M. Але не всі з них активні.
Які нещодавні перестановки відбулися з гравцями CoD:M?
Щодо цікавих перестановок, які нещодавно відбулися з гравцями CoD:M, ось остання перестановка:
Woopiiee перейшов з Elunari Esports до Stalwart Esports