Статистика команди Source Gaming Apex
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$7 931
Спонсори
Source Gaming (Apex) нові Статистика глядачів
6
5 498thOnline
67%
Offline
33%
Source Gaming (Apex) Склад команди
Хронологія складу
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
25 роки
Source Gaming (Apex) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 6 667
| 4 440
| 7 953
| 3 450
|
| 2 | Spanish | 9 043
| 3 054
| 9 077
| 6 432
|
| 3 | Others | 4 387
| 5 424
| 1 393
| 9 225
|
| 4 | Total | 9 068
| 2 948
| 8 122
| 6 392
|
Source Gaming (Apex) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 653
| 9 463
| 1 518
| 3 740
|
| 2 | Youtube | 8 440
| 2 959
| 9 333
| 6 396
|
| 3 | 9 716
| 8 889
| 9 218
| 7 504
| |
| 4 | Total | 8 633
| 7 590
| 1 070
| 8 101
|
Source Gaming (Apex) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
25th
|
$1 500
|
08.06.26
| -5% 5493 Шукаєте дані про перегляди для Source Gaming? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
27th
|
$1 500
|
11.10.25
| -74% 6829 | |
10th
|
$3 000
|
14.06.25
| +17% 4807 | |
101st
|
-
|
05.05.25
| -7% 2848 | |
33rd
|
-
|
02.02.25
| +36% 2653 | |
3 |
$681
|
12.01.25
| -27% 1020 |
Source Gaming (Apex) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ALGS: 2025 Championship
ALGS: 2025 Championship
$2 000 000
| 29.01.25 - 02.02.25 |
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
$1 000 000
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - Americas
$126 500
| 04.04.26 - 08.06.26 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - APAC South
$125 000
| 12.04.25 - 14.06.25 |
ALGS: 2025 Split 2 Pro League - APAC South
ALGS: 2025 Split 2 Pro League - APAC South
$125 000
| 30.08.25 - 11.10.25 |
Source Gaming (Apex) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
ALGS: 2025 Championship
ALGS: 2025 Championship
540 358
| 29.01.25 - 02.02.25 |
ALGS: 2025 Open
ALGS: 2025 Open
249 511
| 01.05.25 - 05.05.25 |
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - Americas
ALGS: 2026 Split 1 Pro League - Americas
92 472
| 04.04.26 - 08.06.26 |
ALGS: 2025 Split 2 Pro League - APAC South
ALGS: 2025 Split 2 Pro League - APAC South
30 557
| 30.08.25 - 11.10.25 |
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - APAC South
ALGS: 2025 Split 1 Pro League - APAC South
14 062
| 12.04.25 - 14.06.25 |
Source Gaming (Apex) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Source Gaming Apex?
Команда Source Gaming по Apex Legends брала участь у 6 турнірах.
Який глядацький рекорд Source Gaming Apex?
Рекорд по глядачах команди Source Gaming по Apex Legends складає 183 208 пік глядачів (ALGS: 2025 Championship).
Скільки заробила Source Gaming Apex?
Команда Source Gaming Apex Legends заробила загалом $7 931 призових з турнірів по Apex.
Хто входить до складу Apex команди Source Gaming?
Основний склад Source Gaming Apex Legends:
- ImLunix
- Kjthepro
- Jodland
- EvL999 (KD Slatton)
- CallSpades (Jace Hope)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Source Gaming Apex?
На даний момент у Source Gaming Apex Legends немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Source Gaming по Apex?
Топ 3 турніри за участю Source Gaming Apex Legends:
- 1-й - ALGS: 2025 Championship
- 2-й - ALGS: 2025 Open
- 3-й - ALGS: 2026 Split 1 Pro League - Americas
Який середній вік гравців команди Source Gaming?
Середній вік гравців поточної команди складає 25
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Source Gaming у глобальному рейтингу популярності?
Команда Source Gaming займає 2485 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Стежте за командою Source Gaming
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Source Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним