Wings Up (CF)
Статистика команди Wings Up CF
Гра
Організація
Wings Up GamingРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$96 226
Спонсори
Wings Up (CF) нові Статистика глядачів
3
8 965thOnline
0%
Offline
100%
Wings Up (CF) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Wings Up (CF) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
Wings Up (CF) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 1 148
| 2 415
| 9 600
| 1 052
|
| 2 | Spanish | 9 983
| 4 042
| 1 071
| 8 751
|
| 3 | Others | 6 101
| 1 135
| 9 224
| 6 090
|
| 4 | Total | 1 444
| 6 128
| 4 002
| 3 437
|
Wings Up (CF) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 3 634
| 7 158
| 6 807
| 2 955
|
| 2 | Youtube | 3 807
| 3 345
| 1 586
| 9 428
|
| 3 | 5 380
| 3 883
| 9 649
| 3 915
| |
| 4 | Total | 5 861
| 7 676
| 7 720
| 1 186
|
Wings Up (CF) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
$46 999
|
22.11.24
| ||
6th
|
$12 379
|
19.07.24
| +74% 2892 | |
7th
|
$28 999
|
17.11.23
| -27% 7363 |
Wings Up (CF) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CrossFire HD League Season 4
CrossFire HD League Season 4
$414 825
| 01.09.23 - 17.11.23 |
CrossFire HD League Season 6
CrossFire HD League Season 6
$414 703
| 06.09.24 - 22.11.24 |
CrossFire HD League Season 5
CrossFire HD League Season 5
$138 104
| 03.05.24 - 19.07.24 |
Wings Up (CF) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CrossFire HD League Season 6
CrossFire HD League Season 6
| 06.09.24 - 22.11.24 |
CrossFire HD League Season 4
CrossFire HD League Season 4
| 01.09.23 - 17.11.23 |
CrossFire HD League Season 5
CrossFire HD League Season 5
| 03.05.24 - 19.07.24 |
Wings Up (CF) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Wings Up CF?
Команда Wings Up по CrossFire брала участь у 3 турнірах.
Скільки заробила Wings Up CF?
Команда Wings Up CrossFire заробила загалом $96 226 призових з турнірів по CF.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Wings Up CF?
На даний момент у Wings Up CrossFire немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Wings Up по CF?
Топ 3 турніри за участю Wings Up CrossFire:
- 1-й - CrossFire HD League Season 4
- 2-й - CrossFire HD League Season 6
- 3-й - CrossFire HD League Season 5
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Wings Up у глобальному рейтингу популярності?
Команда Wings Up займає 29472 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Wings Up (CF) Команди інших організацій
Стежте за командою Wings Up
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Wings Up
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
CF
Wings Up Gaming