Aim Possible (Dota 2)
Статистика команди Aim Possible Dota 2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$500
Спонсори
Aim Possible (Dota 2) нові Статистика глядачів
20
8
3 778thOnline
0%
Offline
0%
Aim Possible (Dota 2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 19
- Перемоги 1
- Поразки 18
- Нічиї 0
Aim Possible (Dota 2) Склад команди
Хронологія складу
Aim Possible (Dota 2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
7 031
|
4 730
|
2 552
|
8 709
|
| 2 | Spanish |
9 021
|
7 754
|
1 404
|
4 617
|
| 3 | Others |
2 934
|
4 924
|
8 922
|
9 285
|
| 4 | Total |
5 923
|
3 189
|
6 914
|
2 011
|
Aim Possible (Dota 2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
1 575
|
5 900
|
8 697
|
2 292
|
| 2 | Youtube |
6 099
|
9 000
|
4 620
|
2 350
|
| 3 |
9 754
|
1 104
|
8 406
|
6 318
| |
| 4 | Total |
7 466
|
4 685
|
3 184
|
4 963
|
Aim Possible (Dota 2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
11th
|
-
|
06.12.25
| +28% 7800 Шукаєте дані про перегляди для Aim Possible? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
7th
|
-
|
28.09.25
| -94% 8315 | |
11th
|
-
|
24.08.25
| +1% 3055 | |
9th
|
-
|
21.08.25
| -4% 7901 | |
9th
|
-
|
08.07.25
| -61% 2724 | |
11th
|
-
|
07.07.25
| +34% 5994 | |
11th
|
-
|
18.06.25
| -67% 1182 | |
7th
|
-
|
03.04.25
| -89% 6159 |
Aim Possible (Dota 2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CCT Season 2 Series 1
CCT Season 2 Series 1
$40 000
| 09.06.25 - 18.06.25 |
CCT Season 2 Series 2
CCT Season 2 Series 2
$40 000
| 30.06.25 - 08.07.25 |
CCT Season 2 Series 4
CCT Season 2 Series 4
$40 000
| 16.08.25 - 24.08.25 |
CCT Season 2 Series 6
CCT Season 2 Series 6
$40 000
| 28.11.25 - 06.12.25 |
European Pro League Season 29
European Pro League Season 29
$20 000
| 09.08.25 - 21.08.25 |
Aim Possible (Dota 2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
DreamLeague Season 26: Eastern Europe Closed Qualifier
DreamLeague Season 26: Eastern Europe Closed Qualifier
42 427
| 01.04.25 - 03.04.25 |
BLAST Slam IV: Europe Closed Qualifier
BLAST Slam IV: Europe Closed Qualifier
35 841
| 26.09.25 - 28.09.25 |
European Pro League Season 27
European Pro League Season 27
12 161
| 18.06.25 - 07.07.25 |
CCT Season 2 Series 2
CCT Season 2 Series 2
10 774
| 30.06.25 - 08.07.25 |
European Pro League Season 29
European Pro League Season 29
10 321
| 09.08.25 - 21.08.25 |
Aim Possible (Dota 2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Aim Possible Dota 2?
Команда Aim Possible по Dota 2 брала участь у 8 турнірах.
Який глядацький рекорд Aim Possible Dota 2?
Рекорд по глядачах команди Aim Possible по Dota 2 складає 7 247 пік глядачів (BLAST Slam IV: Europe Closed Qualifier).
Скільки заробила Aim Possible Dota 2?
Команда Aim Possible Dota 2 заробила загалом $500 призових з турнірів по Dota 2.
Хто входить до складу Dota 2 команди Aim Possible?
Основний склад Aim Possible Dota 2:
- aidar
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Aim Possible Dota 2?
На даний момент немає інформації про капітана Aim Possible Dota 2.
Які найближчі матчі у Aim Possible Dota 2?
На даний момент у Aim Possible Dota 2 немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Aim Possible по Dota 2?
Топ 3 турніри за участю Aim Possible Dota 2:
- 1-й - CCT Season 2 Series 1
- 2-й - CCT Season 2 Series 2
- 3-й - CCT Season 2 Series 4
Який середній вік гравців команди Aim Possible?
Середній вік гравців поточної команди складає 0
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Aim Possible у глобальному рейтингу популярності?
Команда Aim Possible займає 13586 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
AIM
NAVI.Jr
AIM
PSSN.UA
AIM
RT
AIM
NAVI
AIM
YES Стежте за командою Aim Possible
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Aim Possible
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним