AURA Esports IN (Free Fire)
Статистика команди AURA Esports IN Free Fire
Гра
Організація
AURA EsportsРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$481
Спонсори
AURA Esports IN (Free Fire) нові Статистика глядачів
6
5
6 205thOnline
0%
Offline
0%
AURA Esports IN (Free Fire) Склад команди
Хронологія складу
AURA Esports IN (Free Fire) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 127
|
9 094
|
4 852
|
4 914
|
| 2 | Spanish |
6 986
|
5 399
|
6 170
|
4 826
|
| 3 | Others |
6 515
|
5 371
|
5 667
|
2 958
|
| 4 | Total |
7 773
|
8 488
|
7 275
|
6 034
|
AURA Esports IN (Free Fire) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
9 098
|
5 344
|
5 947
|
9 022
|
| 2 | Youtube |
2 575
|
6 172
|
4 552
|
1 408
|
| 3 |
6 558
|
6 478
|
5 695
|
2 078
| |
| 4 | Total |
4 841
|
9 181
|
1 657
|
3 045
|
AURA Esports IN (Free Fire) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
1 |
$481
|
17.09.23
| ||
6th
|
-
|
11.09.22
| -69% 6546 |
AURA Esports IN (Free Fire) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Free Fire India Championship 2021 Fall
Free Fire India Championship 2021 Fall
$102 051
| 17.09.21 - 17.10.21 |
Free Fire Pro League India 2021 Winter
Free Fire Pro League India 2021 Winter
$47 000
| 08.01.22 - 30.01.22 |
Survivors Saga
Survivors Saga
$1 888
| 26.08.22 - 11.09.22 |
Fintox Invitational Series
Fintox Invitational Series
$1 205
| 26.01.24 - 02.02.24 |
Acer Gaming League Season 3
Acer Gaming League Season 3
$1 200
| 12.09.23 - 17.09.23 |
AURA Esports IN (Free Fire) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Free Fire India Championship 2021 Fall
Free Fire India Championship 2021 Fall
1 079 192
| 17.09.21 - 17.10.21 |
Free Fire Pro League India 2021 Winter
Free Fire Pro League India 2021 Winter
388 436
| 08.01.22 - 30.01.22 |
Acer Gaming League Season 3
Acer Gaming League Season 3
1 975
| 12.09.23 - 17.09.23 |
Fintox Invitational Series
Fintox Invitational Series
1 392
| 26.01.24 - 02.02.24 |
Survivors Saga
Survivors Saga
914
| 26.08.22 - 11.09.22 |
AURA Esports IN (Free Fire) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда AURA Esports IN Free Fire?
Команда AURA Esports IN по Free Fire брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд AURA Esports IN Free Fire?
Рекорд по глядачах команди AURA Esports IN по Free Fire складає 388 436 пік глядачів (Free Fire Pro League India 2021 Winter).
Скільки заробила AURA Esports IN Free Fire?
Команда AURA Esports IN Free Fire заробила загалом $481 призових з турнірів по Free Fire.
Хто входить до складу Free Fire команди AURA Esports IN?
Основний склад AURA Esports IN Free Fire:
- Aman (Aman Kanuga)
- JOHNCENA
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном AURA Esports IN Free Fire?
На даний момент немає інформації про капітана AURA Esports IN Free Fire.
Які найближчі матчі у AURA Esports IN Free Fire?
На даний момент у AURA Esports IN Free Fire немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда AURA Esports IN по Free Fire?
Топ 3 турніри за участю AURA Esports IN Free Fire:
- 1-й - Free Fire India Championship 2021 Fall
- 2-й - Free Fire Pro League India 2021 Winter
- 3-й - Survivors Saga
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда AURA Esports IN у глобальному рейтингу популярності?
Команда AURA Esports IN займає 1286 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
AURA Esports IN (Free Fire) Команди інших організацій
Стежте за командою AURA Esports IN
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
AURA Esports IN
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
PUBG Mobile
CS2
Aura Esports
Aura Esports