Статистика команди Axis Esports Free Fire
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$45 625
Спонсори
Axis Esports (Free Fire) нові Статистика глядачів
94
5
6 422ndOnline
60%
Offline
40%
Axis Esports (Free Fire) Склад команди
Хронологія складу
Axis Esports (Free Fire) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 2 314
| 2 212
| 3 624
| 4 258
|
| 2 | Spanish | 7 826
| 1 264
| 8 962
| 8 263
|
| 3 | Others | 1 498
| 9 065
| 6 618
| 9 865
|
| 4 | Total | 3 462
| 5 117
| 3 462
| 5 017
|
Axis Esports (Free Fire) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 5 513
| 4 743
| 5 844
| 2 771
|
| 2 | Youtube | 2 339
| 3 137
| 4 260
| 8 389
|
| 3 | 8 032
| 7 576
| 1 920
| 6 370
| |
| 4 | Total | 8 257
| 9 106
| 7 997
| 6 546
|
Axis Esports (Free Fire) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
1 |
$19 050
|
27.07.24
| ||
3 |
$4 200
|
03.03.24
| -40% 5924 | |
5th
|
$9 925
|
08.10.23
| +98% 5684 | |
10th
|
$9 550
|
15.04.23
| +78% 5459 | |
16th
|
$1 750
|
05.02.23
| -67% 8667 |
Axis Esports (Free Fire) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ESL Snapdragon Mobile Challange Season 2
ESL Snapdragon Mobile Challange Season 2
$300 000
| 02.12.22 - 05.02.23 |
MCPS Majors Season 5
MCPS Majors Season 5
$50 000
| 18.03.23 - 15.04.23 |
MCPS Majors Season 6
MCPS Majors Season 6
$50 000
| 16.09.23 - 08.10.23 |
Free Fire World Series - Malaysia Spring 2024
Free Fire World Series - Malaysia Spring 2024
$50 000
| 17.01.24 - 03.03.24 |
Free Fire World Series - Malaysia Fall 2024
Free Fire World Series - Malaysia Fall 2024
$50 000
| 15.06.24 - 27.07.24 |
Axis Esports (Free Fire) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
ESL Snapdragon Mobile Challange Season 2
ESL Snapdragon Mobile Challange Season 2
43 595
| 02.12.22 - 05.02.23 |
Free Fire World Series - Malaysia Spring 2024
Free Fire World Series - Malaysia Spring 2024
4 900
| 17.01.24 - 03.03.24 |
MCPS Majors Season 5
MCPS Majors Season 5
3 650
| 18.03.23 - 15.04.23 |
Free Fire World Series - Malaysia Fall 2024
Free Fire World Series - Malaysia Fall 2024
2 489
| 15.06.24 - 27.07.24 |
MCPS Majors Season 6
MCPS Majors Season 6
2 114
| 16.09.23 - 08.10.23 |
Axis Esports (Free Fire) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Axis Esports Free Fire?
Команда Axis Esports по Free Fire брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд Axis Esports Free Fire?
Рекорд по глядачах команди Axis Esports по Free Fire складає 4 900 пік глядачів (Free Fire World Series - Malaysia Spring 2024).
Скільки заробила Axis Esports Free Fire?
Команда Axis Esports Free Fire заробила загалом $45 625 призових з турнірів по Free Fire.
Хто входить до складу Free Fire команди Axis Esports?
Основний склад Axis Esports Free Fire:
- XZACK (Solehin Bin Habib Rahaman)
- SYAHIDD
- ROSEE
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Axis Esports Free Fire?
На даний момент у Axis Esports Free Fire немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Axis Esports по Free Fire?
Топ 3 турніри за участю Axis Esports Free Fire:
- 1-й - ESL Snapdragon Mobile Challange Season 2
- 2-й - MCPS Majors Season 5
- 3-й - MCPS Majors Season 6
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Axis Esports у глобальному рейтингу популярності?
Команда Axis Esports займає 15459 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Стежте за командою Axis Esports
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Axis Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним