Команди /

Weibo Gaming (PUBG Mobile) Weibo Gaming (PUBG Mobile)

Спробуйте безкоштовно 7 днів

Статистика команди Weibo Gaming PUBG Mobile

Організація

Weibo Gaming

Регіон

cn
China

Дата заснування

Невідомо

Загальні призові

$1 979 805

Спонсори

Невідомо

Weibo Gaming (PUBG Mobile) нові Статистика глядачів

Пікова кількість глядачів за весь час

1 388 918

PUBG Mobile World Cup 2025
Всього матчів

51

None in 2026
Турніри

23

1 245th

Online

48%

Offline

52%

Weibo Gaming (PUBG Mobile) Склад команди

Weibo Gaming (PUBG Mobile) new Мови

by Години переглядів
chart with demo data
Мова
Години переглядів
Пік глядачівГлядачів у середньомуЧас в ефірі
1 English
7 570
3 686
5 935
4 296
2 Spanish
9 002
7 772
3 962
3 577
3 Others
2 747
3 041
2 014
7 246
4 Total
1 834
6 010
1 322
3 246

Weibo Gaming (PUBG Mobile) new Платформи

by Години переглядів
chart with demo data
Платформа
Години переглядів
Пік глядачівГлядачів у середньомуЧас в ефірі
1 Twitch
4 502
7 737
2 619
8 533
2 Youtube
1 733
3 857
3 169
3 860
3 Facebook
9 544
3 229
9 349
4 559
4 Total
8 386
5 540
9 845
4 386

Weibo Gaming (PUBG Mobile) Результати команди

Ім'я Місце Виграші
Закінчення події
Години Переглядів Командою
16th
$2 946
05.07.26
+81% 9331

Шукаєте дані про перегляди для Weibo Gaming?

Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts

2
$264 762
26.04.26
-8% 3039
17th
$34 500
14.12.25
-18% 1334
12th
-
09.11.25
-74% 6938
17th
-
18.10.25
-63% 5246
2
$395 028
21.09.25
-45% 8909
3
$417
19.08.25
-2% 1011
24th
$139
12.08.25
-36% 8081
2
$323 500
03.08.25
+78% 7098
1
$210 526
29.06.25
+43% 9020
Показати записи:

Esports Charts ESCharts Pro

Розблокуйте можливості Esports Charts PRO:
  • Необмежена кількість сторінок на день
  • Статистика за піковими переглядами за мовами та платформами
  • ТОП-5 матчів події за мовами та платформами
  • ТОП-5 команд події за кількістю переглянутих годин та середньою кількістю глядачів
  • Порівняння турнірів
  • Додаткова статистика Twitch та YouTube події
  • Ексклюзивні новини

Weibo Gaming (PUBG Mobile) Часті запитання про команду

  • Скільки турнірів зіграла команда Weibo Gaming PUBG Mobile?

    Команда Weibo Gaming по PUBG Mobile брала участь у 23 турнірах.

  • Який глядацький рекорд Weibo Gaming PUBG Mobile?

    Рекорд по глядачах команди Weibo Gaming по PUBG Mobile складає 1 388 918 пік глядачів (PUBG Mobile World Cup 2025).

  • Скільки заробила Weibo Gaming PUBG Mobile?

    Команда Weibo Gaming PUBG Mobile заробила загалом $1 979 805 призових з турнірів по PUBG Mobile.

  • Хто входить до складу PUBG Mobile команди Weibo Gaming?

    Основний склад Weibo Gaming PUBG Mobile:

    • 欣楠
    • SuKi (Wan Quanjun)
    • BAY (Bai JiaMu)
    • 盒酱 (Jiang Huaqiang)
    • 33z (Lin Zhichao)
    • 释怀 (Xiao Wendi)
    • 环
    • 小明
    • 阿杰 (Cao Wenjie)
  • Як потрапити в кіберспортивну команду?

    Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.

  • Хто є капітаном Weibo Gaming PUBG Mobile?

    На даний момент немає інформації про капітана Weibo Gaming PUBG Mobile.

  • Які найближчі матчі у Weibo Gaming PUBG Mobile?

    На даний момент у Weibo Gaming PUBG Mobile немає майбутніх матчів у розкладі.

  • В яких популярних турнірах брала участь команда Weibo Gaming по PUBG Mobile?

    Топ 3 турніри за участю Weibo Gaming PUBG Mobile:

    • 1-й - PUBG Mobile World Cup 2025
    • 2-й - PUBG Mobile Global Championship 2025
    • 3-й - PUBG Mobile Global Championship 2023
  • Який середній вік гравців команди Weibo Gaming?

    Середній вік гравців поточної команди складає 22

  • Як заробляють гроші кіберспортивні команди?

    Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.

  • Яке місце займає команда Weibo Gaming у глобальному рейтингу популярності?

    Команда Weibo Gaming займає 181 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.

Weibo Gaming (PUBG Mobile) Команди інших організацій

Weibo Gaming

Weibo Gaming

Аналітика та статистика команди

  • Щомісячні результати кіберспортивної організації
  • Перегляди для кожного матчу
  • Розбивка за мовами та платформами
  • Статистика за іграми та складом
Weibo Gaming

Стежте за командою Weibo Gaming

Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.

Weibo Gaming

Weibo Gaming

Аналітика та статистика команди

  • Перегляди для кожного матчу
  • Розбивка за мовами та платформами
  • Порівняння з конкурентами
  • Статистика за іграми та складом
  • Щомісячні результати організації

Не вистачає магазину або є оновлення?

Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним

Надіслати інформацію

Щоб використовувати цю функцію, будь ласка, увійдіть

Увійти

Увійдіть, щоб використовувати цю функцію

Увійти