POD SAMOLET (PUBG)
Статистика команди POD SAMOLET PUBG
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
POD SAMOLET (PUBG) нові Статистика глядачів
18
5
6 411thOnline
0%
Offline
0%
POD SAMOLET (PUBG) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
POD SAMOLET (PUBG) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
1 327
|
2 061
|
8 231
|
1 383
|
| 2 | Spanish |
9 679
|
7 704
|
1 152
|
6 948
|
| 3 | Others |
9 670
|
9 133
|
4 385
|
4 702
|
| 4 | Total |
1 221
|
1 747
|
6 870
|
6 506
|
POD SAMOLET (PUBG) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
9 004
|
3 439
|
8 247
|
4 502
|
| 2 | Youtube |
7 390
|
1 323
|
6 014
|
5 154
|
| 3 |
5 106
|
9 655
|
4 346
|
2 424
| |
| 4 | Total |
2 477
|
4 102
|
4 212
|
8 344
|
POD SAMOLET (PUBG) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
3 |
-
|
01.02.24
| ||
4th
|
-
|
11.10.23
| +30% 2916 |
POD SAMOLET (PUBG) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PUBG EMEA Championship 2024: Spring
PUBG EMEA Championship 2024: Spring
$50 000
| 15.03.24 - 07.04.24 |
Protality: Season 8
Protality: Season 8
$8 000
| 01.03.24 - 10.03.24 |
VIKURVI INVITATIONAL #1
VIKURVI INVITATIONAL #1
$1 000
| 10.10.23 - 11.10.23 |
New Year's Bash Cup 2024
New Year's Bash Cup 2024
$520
| 16.01.24 - 18.01.24 |
VIKÜRVI Invitational #3
VIKÜRVI Invitational #3
| 30.01.24 - 01.02.24 |
POD SAMOLET (PUBG) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PUBG EMEA Championship 2024: Spring
PUBG EMEA Championship 2024: Spring
34 892
| 15.03.24 - 07.04.24 |
Protality: Season 8
Protality: Season 8
16 730
| 01.03.24 - 10.03.24 |
VIKURVI INVITATIONAL #1
VIKURVI INVITATIONAL #1
1 652
| 10.10.23 - 11.10.23 |
New Year's Bash Cup 2024
New Year's Bash Cup 2024
1 412
| 16.01.24 - 18.01.24 |
VIKÜRVI Invitational #3
VIKÜRVI Invitational #3
1 193
| 30.01.24 - 01.02.24 |
POD SAMOLET (PUBG) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда POD SAMOLET PUBG?
Команда POD SAMOLET по PUBG: Battlegrounds брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд POD SAMOLET PUBG?
Рекорд по глядачах команди POD SAMOLET по PUBG: Battlegrounds складає 34 892 пік глядачів (PUBG EMEA Championship 2024: Spring).
Скільки заробила POD SAMOLET PUBG?
Наразі у нас немає інформації про доходи POD SAMOLET.
Хто входить до складу PUBG команди POD SAMOLET?
На даний момент немає інформації про гравців POD SAMOLET PUBG: Battlegrounds.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном POD SAMOLET PUBG?
На даний момент немає інформації про капітана POD SAMOLET PUBG: Battlegrounds.
Які найближчі матчі у POD SAMOLET PUBG?
На даний момент у POD SAMOLET PUBG: Battlegrounds немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда POD SAMOLET по PUBG?
Топ 3 турніри за участю POD SAMOLET PUBG: Battlegrounds:
- 1-й - PUBG EMEA Championship 2024: Spring
- 2-й - Protality: Season 8
- 3-й - VIKURVI INVITATIONAL #1
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда POD SAMOLET у глобальному рейтингу популярності?
Команда POD SAMOLET займає 7357 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Стежте за командою POD SAMOLET
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
POD SAMOLET
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним