ET (RL)
Статистика команди ET RL
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$2 350
Спонсори
ET (RL) нові Статистика глядачів
3
9 870thOnline
0%
Offline
0%
ET (RL) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
ET (RL) Склад команди
Хронологія складу
ET (RL) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 862
|
4 391
|
4 889
|
7 443
|
| 2 | Spanish |
6 749
|
2 150
|
9 264
|
9 984
|
| 3 | Others |
5 341
|
5 698
|
8 995
|
1 816
|
| 4 | Total |
7 231
|
4 797
|
8 981
|
1 809
|
ET (RL) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
2 038
|
8 321
|
2 106
|
9 808
|
| 2 | Youtube |
7 877
|
9 835
|
1 758
|
7 803
|
| 3 |
8 331
|
9 661
|
2 523
|
6 767
| |
| 4 | Total |
9 787
|
6 278
|
1 786
|
1 089
|
ET (RL) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
7th
|
$250
|
16.08.26
| ||
23rd
|
$1 050
|
19.04.26
| +39% 6660 | |
17th
|
$1 050
|
05.04.26
| +44% 9956 |
ET (RL) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
| 27.03.26 - 05.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
$136 800
| 10.04.26 - 19.04.26 |
Crawler Cup
Crawler Cup
$10 000
| 08.08.26 - 16.08.26 |
ET (RL) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
87 059
| 27.03.26 - 05.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
69 088
| 10.04.26 - 19.04.26 |
Crawler Cup
Crawler Cup
344
| 08.08.26 - 16.08.26 |
ET (RL) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда ET RL?
Команда ET по Rocket League брала участь у 3 турнірах.
Який глядацький рекорд ET RL?
Рекорд по глядачах команди ET по Rocket League складає пік глядачів ().
Скільки заробила ET RL?
Команда ET Rocket League заробила загалом $2 350 призових з турнірів по RL.
Хто входить до складу RL команди ET?
Основний склад ET Rocket League:
- Shiger_Tark
- Moons
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном ET RL?
На даний момент немає інформації про капітана ET Rocket League.
Які найближчі матчі у ET RL?
На даний момент у ET Rocket League немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда ET по RL?
Топ 3 турніри за участю ET Rocket League:
- 1-й - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
- 2-й - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
- 3-й - Crawler Cup
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда ET у глобальному рейтингу популярності?
Команда ET займає 38442 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Стежте за командою ET
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
ET
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним