Narnina (RL)
Статистика команди Narnina RL
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$1 050
Спонсори
Narnina (RL) нові Статистика глядачів
4
8 196thOnline
0%
Offline
0%
Narnina (RL) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Narnina (RL) Склад команди
Хронологія складу
Narnina (RL) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 938
|
4 272
|
7 483
|
9 887
|
| 2 | Spanish |
2 301
|
9 937
|
2 581
|
9 496
|
| 3 | Others |
8 498
|
4 092
|
5 342
|
7 383
|
| 4 | Total |
3 048
|
6 491
|
5 579
|
2 127
|
Narnina (RL) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
5 394
|
1 511
|
3 917
|
2 015
|
| 2 | Youtube |
2 548
|
2 729
|
3 189
|
4 414
|
| 3 |
1 588
|
1 848
|
2 693
|
1 357
| |
| 4 | Total |
2 416
|
5 210
|
6 229
|
7 874
|
Narnina (RL) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
97th
|
$300
|
22.03.26
| -80% 2290 Шукаєте дані про перегляди для Narnina? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
33rd
|
$450
|
25.01.26
| +83% 8274 | |
73rd
|
$300
|
02.03.25
| -70% 6765 | |
7th
|
$750
|
10.12.23
| +55% 6295 | |
3 |
$1 500
|
10.12.23
| -77% 6402 | |
1 |
$1 000
|
28.11.23
| +58% 1395 | |
3 |
$250
|
18.11.23
| -9% 9562 | |
5th
|
-
|
11.11.23
| -28% 9754 |
Narnina (RL) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
$136 800
| 17.01.26 - 25.01.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
$133 200
| 13.03.26 - 22.03.26 |
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
$106 200
| 21.02.25 - 02.03.25 |
$1000 DragonCon Convention Tournament
$1000 DragonCon Convention Tournament
$1 000
| 05.09.20 - 06.09.20 |
Narnina (RL) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
137 415
| 17.01.26 - 25.01.26 |
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
95 295
| 21.02.25 - 02.03.25 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
89 527
| 13.03.26 - 22.03.26 |
$1000 DragonCon Convention Tournament
$1000 DragonCon Convention Tournament
63
| 05.09.20 - 06.09.20 |
Narnina (RL) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Narnina RL?
Команда Narnina по Rocket League брала участь у 4 турнірах.
Який глядацький рекорд Narnina RL?
Рекорд по глядачах команди Narnina по Rocket League складає пік глядачів ().
Скільки заробила Narnina RL?
Команда Narnina Rocket League заробила загалом $1 050 призових з турнірів по RL.
Хто входить до складу RL команди Narnina?
Основний склад Narnina Rocket League:
- bon
- bon
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Narnina RL?
На даний момент немає інформації про капітана Narnina Rocket League.
Які найближчі матчі у Narnina RL?
На даний момент у Narnina Rocket League немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Narnina по RL?
Топ 3 турніри за участю Narnina Rocket League:
- 1-й - RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
- 2-й - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
- 3-й - RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Narnina у глобальному рейтингу популярності?
Команда Narnina займає 50627 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Стежте за командою Narnina
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Narnina
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним