Isurus (TFT)
Isurus (TFT) нові Статистика глядачів
57
3
10 385thOnline
0%
Offline
0%
Isurus (TFT) Склад команди
Хронологія складу
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
22 роки
Isurus (TFT) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 174
| 7 910
| 6 369
| 3 777
|
| 2 | Spanish | 6 925
| 6 207
| 6 802
| 6 486
|
| 3 | Others | 2 676
| 2 391
| 3 234
| 2 094
|
| 4 | Total | 3 974
| 5 158
| 6 417
| 1 463
|
Isurus (TFT) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 7 655
| 4 040
| 6 447
| 8 588
|
| 2 | Youtube | 6 859
| 1 819
| 6 806
| 4 558
|
| 3 | 8 287
| 4 113
| 7 525
| 5 554
| |
| 4 | Total | 7 068
| 9 099
| 3 982
| 5 441
|
Isurus (TFT) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
$1 300
|
05.10.26
| +34% 1316 Шукаєте дані про перегляди для Isurus? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
87th
|
-
|
28.09.26
| +17% 8123 | |
1 |
$3 000
|
20.09.26
| -21% 3677 | |
4th
|
$1 500
|
06.09.26
| -66% 7230 | |
53rd
|
-
|
06.07.26
| -77% 3632 | |
10th
|
$800
|
08.06.26
| +68% 1734 | |
6th
|
-
|
31.05.26
| +61% 5145 | |
11th
|
$800
|
24.05.26
| +89% 6625 | |
5th
|
$1 300
|
24.05.26
| -53% 9479 | |
4th
|
-
|
18.05.26
| +3% 6733 |
- 1
- ...
Isurus (TFT) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Citadel Series: 4vs4
Citadel Series: 4vs4
$5 000
| 11.04.26 - 12.04.26 |
Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
| 15.05.26 - 18.05.26 |
Esports World Cup 2026: Global Qualifier
Esports World Cup 2026: Global Qualifier
| 29.05.26 - 31.05.26 |
Isurus (TFT) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Citadel Series: 4vs4
Citadel Series: 4vs4
9 624
| 11.04.26 - 12.04.26 |
Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
5 881
| 15.05.26 - 18.05.26 |
Esports World Cup 2026: Global Qualifier
Esports World Cup 2026: Global Qualifier
5 110
| 29.05.26 - 31.05.26 |
Isurus (TFT) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Isurus TFT?
Команда Isurus по Teamfight Tactics брала участь у 3 турнірах.
Який глядацький рекорд Isurus TFT?
Рекорд по глядачах команди Isurus по Teamfight Tactics складає 40 220 пік глядачів (Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier).
Хто входить до складу TFT команди Isurus?
Основний склад Isurus Teamfight Tactics:
- Cambulee
- Jdzielinski22
- Chunington (Austin Chun)
- Proto
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Isurus TFT?
На даний момент у Isurus Teamfight Tactics немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Isurus по TFT?
Топ 3 турніри за участю Isurus Teamfight Tactics:
- 1-й - Citadel Series: 4vs4
- 2-й - Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
- 3-й - Esports World Cup 2026: Global Qualifier
Який середній вік гравців команди Isurus?
Середній вік гравців поточної команди складає 22
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Isurus у глобальному рейтингу популярності?
Команда Isurus займає 6854 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
Isurus (TFT) Команди інших організацій
Стежте за командою Isurus
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Isurus
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
HotS
CS2
PUBG Mobile
Free Fire
Apex
TFT
Isurus
Isurus Gaming Maelstrom
Isurus
Isurus Gaming
Isurus