Maze Gaming (Valorant)
Статистика команди Maze Gaming Valorant
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$150
Спонсори
Maze Gaming (Valorant) нові Статистика глядачів
5
4
7 007thOnline
0%
Offline
0%
Maze Gaming (Valorant) Статистика матчів
Maze Gaming (Valorant) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
Maze Gaming (Valorant) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 690
|
8 697
|
1 746
|
1 703
|
| 2 | Spanish |
1 767
|
2 027
|
1 077
|
3 283
|
| 3 | Others |
2 823
|
3 695
|
6 883
|
4 639
|
| 4 | Total |
1 276
|
3 635
|
4 456
|
8 496
|
Maze Gaming (Valorant) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
1 305
|
9 726
|
2 782
|
1 085
|
| 2 | Youtube |
9 232
|
7 701
|
2 193
|
6 020
|
| 3 |
4 891
|
7 734
|
7 051
|
1 825
| |
| 4 | Total |
6 102
|
8 447
|
6 933
|
3 023
|
Maze Gaming (Valorant) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
11th
|
-
|
26.02.24
| ||
7th
|
-
|
23.12.23
| +66% 9481 | |
4th
|
$150
|
30.10.23
| -63% 4950 |
Maze Gaming (Valorant) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PC Factory Master Play 2023
PC Factory Master Play 2023
$5 755
| 25.11.23 - 04.12.23 |
CG Series VALORANT Underground #1
CG Series VALORANT Underground #1
$1 500
| 13.09.23 - 30.10.23 |
CG Series VALORANT Underground #2
CG Series VALORANT Underground #2
$1 500
| 08.11.23 - 23.12.23 |
CG Series VALORANT Underground #3
CG Series VALORANT Underground #3
$1 500
| 17.01.24 - 26.02.24 |
Maze Gaming (Valorant) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PC Factory Master Play 2023
PC Factory Master Play 2023
1 074
| 25.11.23 - 04.12.23 |
CG Series VALORANT Underground #2
CG Series VALORANT Underground #2
559
| 08.11.23 - 23.12.23 |
CG Series VALORANT Underground #1
CG Series VALORANT Underground #1
556
| 13.09.23 - 30.10.23 |
CG Series VALORANT Underground #3
CG Series VALORANT Underground #3
406
| 17.01.24 - 26.02.24 |
Maze Gaming (Valorant) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Maze Gaming Valorant?
Команда Maze Gaming по Valorant брала участь у 4 турнірах.
Який глядацький рекорд Maze Gaming Valorant?
Рекорд по глядачах команди Maze Gaming по Valorant складає 353 пік глядачів (CG Series VALORANT Underground #1).
Скільки заробила Maze Gaming Valorant?
Команда Maze Gaming Valorant заробила загалом $150 призових з турнірів по Valorant.
Хто входить до складу Valorant команди Maze Gaming?
На даний момент немає інформації про гравців Maze Gaming Valorant.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Maze Gaming Valorant?
На даний момент немає інформації про капітана Maze Gaming Valorant.
Які найближчі матчі у Maze Gaming Valorant?
На даний момент у Maze Gaming Valorant немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Maze Gaming по Valorant?
Топ 3 турніри за участю Maze Gaming Valorant:
- 1-й - PC Factory Master Play 2023
- 2-й - CG Series VALORANT Underground #1
- 3-й - CG Series VALORANT Underground #2
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Maze Gaming у глобальному рейтингу популярності?
Команда Maze Gaming займає 23142 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Останні матчі
MG
REE
MG
9z Fem.
MG
MG
LEV.A
MG
LRV Стежте за командою Maze Gaming
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Maze Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним