Статистика команди NebulaOCE Valorant
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
NebulaOCE (Valorant) нові Статистика глядачів
11
5
6 049thOnline
0%
Offline
0%
NebulaOCE (Valorant) Статистика матчів
NebulaOCE (Valorant) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
NebulaOCE (Valorant) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 2 606
| 5 034
| 8 664
| 8 902
|
| 2 | Spanish | 1 787
| 9 757
| 5 158
| 1 488
|
| 3 | Others | 2 273
| 2 441
| 7 370
| 5 961
|
| 4 | Total | 8 800
| 8 397
| 6 560
| 2 949
|
NebulaOCE (Valorant) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 6 154
| 9 004
| 2 204
| 4 361
|
| 2 | Youtube | 8 241
| 5 450
| 6 257
| 1 819
|
| 3 | 9 611
| 3 354
| 5 286
| 2 979
| |
| 4 | Total | 5 439
| 9 452
| 9 136
| 2 567
|
NebulaOCE (Valorant) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
12.09.21
|
NebulaOCE (Valorant) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VALORANT Oceania Tour 2021: Championship
VALORANT Oceania Tour 2021: Championship
$14 600
| 08.09.21 - 12.09.21 |
VALORANT Oceania Tour 2021 Stage 3
VALORANT Oceania Tour 2021 Stage 3
$7 340
| 11.08.21 - 15.08.21 |
LPL 2021 Spring Cup Legends
LPL 2021 Spring Cup Legends
$1 800
| 18.10.21 - 13.12.21 |
VOT Stage 2 Closed Qualifier 2
VOT Stage 2 Closed Qualifier 2
| 13.05.21 - 16.05.21 |
VALORANT Oceania Tour 2021: Stage 3 Closed Qualifier 2
VALORANT Oceania Tour 2021: Stage 3 Closed Qualifier 2
| 29.07.21 - 01.08.21 |
NebulaOCE (Valorant) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VOT Stage 2 Closed Qualifier 2
VOT Stage 2 Closed Qualifier 2
11 076
| 13.05.21 - 16.05.21 |
VALORANT Oceania Tour 2021 Stage 3
VALORANT Oceania Tour 2021 Stage 3
2 615
| 11.08.21 - 15.08.21 |
VALORANT Oceania Tour 2021: Championship
VALORANT Oceania Tour 2021: Championship
2 144
| 08.09.21 - 12.09.21 |
LPL 2021 Spring Cup Legends
LPL 2021 Spring Cup Legends
1 220
| 18.10.21 - 13.12.21 |
VALORANT Oceania Tour 2021: Stage 3 Closed Qualifier 2
VALORANT Oceania Tour 2021: Stage 3 Closed Qualifier 2
503
| 29.07.21 - 01.08.21 |
NebulaOCE (Valorant) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда NebulaOCE Valorant?
Команда NebulaOCE по Valorant брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд NebulaOCE Valorant?
Рекорд по глядачах команди NebulaOCE по Valorant складає 11 076 пік глядачів (VOT Stage 2 Closed Qualifier 2).
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у NebulaOCE Valorant?
На даний момент у NebulaOCE Valorant немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда NebulaOCE по Valorant?
Топ 3 турніри за участю NebulaOCE Valorant:
- 1-й - VALORANT Oceania Tour 2021: Championship
- 2-й - VALORANT Oceania Tour 2021 Stage 3
- 3-й - LPL 2021 Spring Cup Legends
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда NebulaOCE у глобальному рейтингу популярності?
Команда NebulaOCE займає 12191 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
MF
WG
SOTZ Стежте за командою NebulaOCE
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
NebulaOCE
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним