SK Nebula (Valorant)
SK Nebula (Valorant) нові Статистика глядачів
70
14
2 213thOnline
64%
Offline
36%
SK Nebula (Valorant) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 65
- Перемоги 39
- Поразки 26
- Нічиї 0
SK Nebula (Valorant) Склад команди
Хронологія складу
SK Nebula (Valorant) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 706
| 2 445
| 6 828
| 9 115
|
| 2 | Spanish | 6 664
| 8 825
| 3 028
| 5 151
|
| 3 | Others | 7 311
| 6 807
| 6 748
| 3 044
|
| 4 | Total | 5 061
| 4 957
| 7 527
| 5 592
|
SK Nebula (Valorant) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 968
| 8 533
| 9 885
| 6 570
|
| 2 | Youtube | 6 451
| 6 845
| 4 671
| 6 288
|
| 3 | 5 545
| 9 223
| 8 572
| 6 285
| |
| 4 | Total | 6 629
| 8 007
| 8 359
| 1 569
|
SK Nebula (Valorant) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
$25 000
|
01.11.26
| -63% 8389 Шукаєте дані про перегляди для SK Nebula? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
3 |
$5 213
|
30.08.26
| +87% 5100 | |
1 |
$17 413
|
24.05.26
| +53% 1035 | |
7th
|
-
|
22.02.26
| -77% 6783 | |
1 |
-
|
18.01.26
| -65% 7399 | |
5th
|
$1 739
|
02.11.25
| +80% 7762 | |
3 |
$5 165
|
19.06.25
| -98% 6930 | |
4th
|
$3 280
|
19.03.25
| -31% 3072 | |
1 |
$1 575
|
16.02.25
| -68% 9042 | |
1 |
-
|
02.02.25
| -55% 8230 |
- 1
SK Nebula (Valorant) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VALORANT Game Changers Championship 2026
VALORANT Game Changers Championship 2026
$500 000
| 22.10.26 - 01.11.26 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
$39 986
| 20.07.26 - 30.08.26 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
$39 979
| 26.01.26 - 22.02.26 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 3
$38 346
| 30.09.25 - 02.11.25 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 2
$38 310
| 27.04.26 - 24.05.26 |
SK Nebula (Valorant) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VALORANT Game Changers Championship 2026
VALORANT Game Changers Championship 2026
297 832
| 22.10.26 - 01.11.26 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
58 865
| 26.01.26 - 22.02.26 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 2
43 780
| 27.04.26 - 24.05.26 |
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
37 112
| 20.07.26 - 30.08.26 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
36 527
| 15.02.25 - 19.03.25 |
SK Nebula (Valorant) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда SK Nebula Valorant?
Команда SK Nebula по Valorant брала участь у 14 турнірах.
Який глядацький рекорд SK Nebula Valorant?
Рекорд по глядачах команди SK Nebula по Valorant складає 53 917 пік глядачів (VALORANT Game Changers Championship 2026).
Скільки заробила SK Nebula Valorant?
Команда SK Nebula Valorant заробила загалом $63 262 призових з турнірів по Valorant.
Хто входить до складу Valorant команди SK Nebula?
Основний склад SK Nebula Valorant:
- PuriTy (PuriTy)
- susbake (susbake)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у SK Nebula Valorant?
На даний момент у SK Nebula Valorant немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда SK Nebula по Valorant?
Топ 3 турніри за участю SK Nebula Valorant:
- 1-й - VALORANT Game Changers Championship 2026
- 2-й - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
- 3-й - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда SK Nebula у глобальному рейтингу популярності?
Команда SK Nebula займає 5767 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
SKN
MIBR GC
SKN
G2G
SKN
FENNEL.F
SKN
SR.GC
SKN
Nova.GC Стежте за командою SK Nebula
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
SK Nebula
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Clash Royale
Brawl Stars
WoW
HS
FC
AoV
Valorant
Fortnite
SK Gaming
SK Gaming
SK Gaming
SK Gaming
SK Gaming