Статистика організації Astralis
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Загальні призові
$11 390 238
Спонсори
Astralis Статистика кіберспорту
2026
|
571 471
| |
2025
|
919 933
| |
2024
|
454 320
| |
2023
|
521 470
| |
2022
|
591 195
| |
2021
|
652 785
| |
2020
|
720 076
| |
2019
|
1 205 103
| |
2018
|
1 084 946
| |
2017
|
1 331 781
| |
2016
|
195 728
|
1 646
19th
2026
|
68
| |
2025
|
135
| |
2024
|
217
| |
2023
|
221
| |
2022
|
250
| |
2021
|
161
| |
2020
|
129
| |
2019
|
181
| |
2018
|
140
| |
2017
|
119
| |
2016
|
24
|
368
2026
|
16
| |
2025
|
35
| |
2024
|
71
| |
2023
|
62
| |
2022
|
45
| |
2021
|
35
| |
2020
|
21
| |
2019
|
28
| |
2018
|
24
| |
2017
|
22
| |
2016
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
| ||
2016
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Astralis9/12 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
Astralis Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 331 781
|
$10 939 017
| |
478 576
|
$414 959
| |
144 116
|
$290 200
| |
45 498
|
-
| |
7 893
|
$2 001
|
Astralis Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Astralis
Astralis
| 1 |
$25 000
|
04.10.26
| -10% 8438 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Astralis? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Astralis
Astralis
| 3 |
$6 000
|
26.09.26
| -94% 4094 | |
|
Astralis
Astralis
|
9th
|
$20 000
|
13.09.26
| -38% 8714 | |
|
Astralis
Astralis
|
9th
|
$35 000
|
23.08.26
| +83% 4822 | |
|
Astralis
Astralis
| 3 |
$68 125
|
02.08.26
| +11% 3396 | |
|
Astralis
Astralis
|
4th
|
-
|
26.07.26
| +73% 1568 | |
|
Astralis
Astralis
|
10th
|
-
|
26.07.26
| -20% 4793 | |
|
Astralis
Astralis
|
20th
|
$10 000
|
21.06.26
| +88% 8370 | |
|
Astralis
Astralis
|
7th
|
$7 000
|
17.05.26
| +76% 3218 | |
|
Astralis
Astralis
|
5th
|
$25 000
|
03.05.26
| -48% 3280 |
- 1
- ...
Astralis Статистика віків Гравців
Astralis Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Six Invitational 2023
Six Invitational 2023
$3 000 000
| 07.02.23 - 20.02.23 |
PGL Major Stockholm 2021
PGL Major Stockholm 2021
$2 000 000
| 26.10.21 - 07.11.21 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 12.08.26 - 23.08.26 |
IEM Katowice 2025
IEM Katowice 2025
$1 250 000
| 29.01.25 - 09.02.25 |
PGL Cluj-Napoca 2025
PGL Cluj-Napoca 2025
$1 250 000
| 14.02.25 - 23.02.25 |
Astralis Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
IEM Cologne Major 2026
IEM Cologne Major 2026
PV: 2 753 128
| 02.06.26 - 21.06.26 |
PGL Major Stockholm 2021
PGL Major Stockholm 2021
PV: 2 743 336
| 26.10.21 - 07.11.21 |
PGL Major Antwerp 2022
PGL Major Antwerp 2022
PV: 2 096 752
| 09.05.22 - 22.05.22 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
IEM Kraków 2026
IEM Kraków 2026
PV: 1 387 746
| 28.01.26 - 08.02.26 |
Astralis Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Astralis ?
Astralis взяла участь у 368 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Astralis?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Astralis - 1 331 781 Пік глядачів (ELEAGUE Major 2017).
Скільки заробляє Astralis?
Чистий капітал Astralis - це $11 390 238 призових грошей з турнірів.
З якої країни Astralis?
Astralis знаходиться в Denmark
Скільки заробила Astralis у 2026 році?
Astralis заробила $369 500 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026
2-й - PGL Cluj-Napoca 2026
3-й - IEM Cologne Major 2026
4-й - IEM Kraków 2026
5-й - BLAST Rivals Spring 2026
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Astralis?
Топ-3 турніри за участю Astralis:
Які найкращі ростери Astralis?
Топ-3 Astralis команд:
Яке місце займає Astralis у світі?
Astralis займає 27 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Astralis?
Останній перехід у Astralis був 13 жов 2026 Siuhy з Вільний агент
Astralis Поточні турніри
Astralis Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(29.01.17)
Astralis Останні турніри
Astralis
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
Rainbow 6
FC