B8 Esports
Статистика організації B8 Esports
Дата заснування
січень 1, 2020
Регіон
Веб-сайт
Загальні призові
$637 298
Спонсори
B8 Esports Статистика кіберспорту
2026
|
536 631
| |
2025
|
598 281
| |
2024
|
154 304
| |
2023
|
148 369
| |
2022
|
46 114
| |
2021
|
86 647
| |
2020
|
148 796
|
702
103rd
2026
|
90
| |
2025
|
88
| |
2024
|
179
| |
2023
|
164
| |
2022
|
39
| |
2021
|
79
| |
2020
|
63
|
181
2026
|
29
| |
2025
|
23
| |
2024
|
53
| |
2023
|
38
| |
2022
|
11
| |
2021
|
14
| |
2020
|
13
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
B8 Esports9/13 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
B8 Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
598 281
| $511 298
| |
148 796
| $126 000
| |
1 568
| $4 513
|
B8 Esports Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
dendi
Twitch
· English
| 1.09M
| |
|
manka_a
Twitch
· Ukrainian
| 28K
| |
|
r1nkle
Twitch
· Russian
| 8K
| |
|
kensizorcs
Twitch
· Russian
| 3K
| |
|
s1zzi21
Twitch
· Russian
| 1K
| |
|
amsterain
Twitch
| 584
| |
|
kr1vda2507
Twitch
· Russian
| 120
| |
B8 Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
B8
B8 Esports
| 9th
|
$25 000
|
08.11.26
| +84% 2742 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії B8 Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
B8
B8 Esports
| 7th
|
$7 500
|
04.10.26
| -15% 7236 | |
|
B8.A
B8 Academy
| 2 |
$668
|
04.10.26
| +49% 7927 | |
|
B8
B8 Esports
| 3 |
$10 000
|
23.09.26
| +98% 8148 | |
|
B8
B8 Esports
| 1 |
-
|
04.09.26
| +76% 9587 | |
|
B8.A
B8 Academy
| 5th
|
-
|
03.09.26
| +33% 2377 | |
|
B8
B8 Esports
| 9th
|
$35 000
|
23.08.26
| +77% 5504 | |
|
B8.A
B8 Academy
| 9th
|
-
|
20.08.26
| +95% 2644 | |
|
B8.A
B8 Academy
| 1 |
$1 119
|
09.08.26
| +42% 1768 | |
|
B8.A
B8 Academy
| 6th
|
$2 500
|
15.07.26
| +77% 7595 |
- 1
- ...
B8 Esports Статистика віків Гравців
B8 Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 12.08.26 - 23.08.26 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
$1 250 000
| 03.06.25 - 22.06.25 |
IEM Cologne 2025
IEM Cologne 2025
$1 250 000
| 23.07.25 - 03.08.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
PGL Masters Bucharest 2025
PGL Masters Bucharest 2025
$1 250 000
| 26.10.25 - 01.11.25 |
B8 Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
IEM Cologne Major 2026
IEM Cologne Major 2026
PV: 2 753 128
| 02.06.26 - 21.06.26 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
IEM Kraków 2026
IEM Kraków 2026
PV: 1 387 746
| 28.01.26 - 08.02.26 |
IEM Cologne 2025
IEM Cologne 2025
PV: 1 138 942
| 23.07.25 - 03.08.25 |
B8 Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами B8 Esports ?
B8 Esports взяла участь у 181 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів B8 Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування B8 Esports - 598 281 Пік глядачів (StarLadder Budapest Major 2025).
Скільки заробляє B8 Esports?
B8 Esports виграла $637 298 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни B8 Esports?
B8 Esports знаходиться в Ukraine
Скільки заробила B8 Esports у 2026 році?
B8 Esports заробила $236 934 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026 (Counter-Strike)
2-й - PGL Cluj-Napoca 2026 (Counter-Strike)
3-й - IEM Cologne Major 2026 (Counter-Strike)
4-й - IEM Beijing 2026 (Counter-Strike)
5-й - BLAST Open Spring 2026 (Counter-Strike)
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю B8 Esports?
Топ-3 турніри за участю B8 Esports:
Які найкращі ростери B8 Esports?
Топ-3 B8 Esports команд:
Які найпопулярніші стримери B8 Esports?
Яке місце займає B8 Esports у світі?
B8 Esports займає 257 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у B8 Esports?
Останній перехід у B8 Esports був 08 жов 2026 La1roN в Вільний агент
B8 Esports Поточні турніри
B8 Esports Останні турніри
B8 Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Dota 2