Статистика організації Dplus KIA
Дата заснування
травень 28, 2017
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$4 673 839
Спонсори
Dplus KIA Статистика кіберспорту
2026
|
1 836 125
| |
2025
|
1 346 833
| |
2024
|
2 269 394
| |
2023
|
1 661 831
| |
2022
|
1 656 134
| |
2021
|
4 018 728
| |
2020
|
3 831 534
| |
2019
|
2 129 500
| |
2018
|
198 161
| |
2017
|
2 105
|
1 147
44th
2026
|
150
| |
2025
|
133
| |
2024
|
161
| |
2023
|
142
| |
2022
|
187
| |
2021
|
211
| |
2020
|
56
| |
2019
|
56
| |
2018
|
35
| |
2017
|
16
|
243
2026
|
26
| |
2025
|
40
| |
2024
|
47
| |
2023
|
39
| |
2022
|
37
| |
2021
|
31
| |
2020
|
13
| |
2019
|
6
| |
2018
|
6
| |
2017
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Dplus KIA37/51 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 62%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 21%
Valorant 9%
EA Sports FC Online 8%
Dplus KIA Склад
| Name | ||
|---|---|---|
4 018 728
| $2 169 505
| |
1 301 772
| $1 617 919
| |
198 480
| $120 601
| |
177 924
| $253 618
| |
124 181
| $512 196
| |
77 915
| $131 000
| |
54 847
| -
| |
7 866
| $9 330
|
Dplus KIA Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
DK
Dplus KIA
| 1 |
$15 000
|
24.10.26
| +16% 1058 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Dplus KIA? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
DPKC
Dplus Challengers
| 5th
|
$2 000
|
02.10.26
| +22% 8251 | |
|
DPKC
Dplus Challengers
| 3 |
$11 124
|
15.09.26
| -19% 2956 | |
|
DK
Dplus KIA
| 4th
|
-
|
13.09.26
| -21% 5884 | |
|
Dplus
Dplus
| 5th
|
-
|
13.09.26
| +71% 5725 | |
|
DK
Dplus KIA
| 9th
|
-
|
18.08.26
| +96% 3024 | |
|
DK
Dplus KIA
| 2 |
$5 823
|
26.07.26
| -50% 5574 | |
|
DK
Dplus KIA
| 2 |
$11 000
|
19.07.26
| -93% 9920 | |
|
DK
Dplus KIA
| 1 |
$600 000
|
19.07.26
| -12% 1995 | |
|
DK
Dplus KIA
| 3 |
$3 690
|
15.07.26
| -28% 1860 |
- 1
- ...
Dplus KIA Статистика віків Гравців
Dplus KIA Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PUBG Global Invitational.S 2021
PUBG Global Invitational.S 2021
$7 056 789
| 05.02.21 - 28.03.21 |
2026 World Championship
2026 World Championship
$5 000 000
| 15.10.26 - 14.11.26 |
PUBG Mobile Global Championship 2022
PUBG Mobile Global Championship 2022
$4 000 000
| 10.11.22 - 08.01.23 |
PUBG Mobile Global Championship 2021 Finals
PUBG Mobile Global Championship 2021 Finals
$3 490 000
| 21.01.22 - 23.01.22 |
Six Invitational 2022
Six Invitational 2022
$3 000 000
| 08.02.22 - 20.02.22 |
Dplus KIA Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Dplus KIA Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Dplus KIA ?
Dplus KIA взяла участь у 243 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Dplus KIA?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Dplus KIA - 4 018 728 Пік глядачів (2021 World Championship [Worlds 2021]).
Скільки заробляє Dplus KIA?
Dplus KIA виграла $4 673 839 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Dplus KIA?
Dplus KIA знаходиться в South Korea
Скільки заробила Dplus KIA у 2026 році?
Dplus KIA заробила $754 930 у 2026 році на
1-й - 2026 World Championship (League of Legends)
2-й - Six Invitational 2026 (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege)
3-й - Esports World Cup 2026 (League of Legends)
4-й - BLAST R6 Major Osaka 2026 (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege)
5-й - PUBG Mobile Macao Invitational 2026 (PUBG Mobile)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Dplus KIA?
Офіційний мерч Dplus KIA, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Dplus KIA.
Які найкращі турніри за участю Dplus KIA?
Топ-3 турніри за участю Dplus KIA:
Які найкращі ростери Dplus KIA?
Топ-3 Dplus KIA команд:
Яке місце займає Dplus KIA у світі?
Dplus KIA займає 62 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Dplus KIA?
Останній перехід у Dplus KIA був 21 жов 2026 Frizz в Вільний агент
Dplus KIA Поточні турніри
LIVE матчі
Dplus KIA Досягнення
3,000,000 Peak Viewers
(31.10.20)
2,000,000 Peak Viewers
(27.10.19)
1,000,000 Peak Viewers
(07.10.19)
Dplus KIA Останні турніри
Dplus KIA Гравці за країнами
Dplus KIA
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
PUBG
Valorant
Rainbow 6
PUBG Mobile
FO