Статистика організації Denial eSports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$1 259 321
Спонсори
Denial eSports Статистика кіберспорту
2019
|
48 560
| |
2017
|
98 689
| |
2016
|
39 339
|
75
718th
2019
|
48
| |
2017
|
22
| |
2016
|
5
|
20
2019
|
12
| |
2017
|
7
| |
2016
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Кількість матчів за 2026
Denial eSports Склад
Denial eSports Статистика віків Гравців
Denial eSports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
HGC Fall Championship 2016
HGC Fall Championship 2016
$1 000 000
| 26.10.16 - 06.11.16 |
CWL Pro League 2019
CWL Pro League 2019
$710 000
| 04.02.19 - 05.07.19 |
CWL Fort Worth 2019
CWL Fort Worth 2019
$325 000
| 15.03.19 - 17.03.19 |
CWL London 2019
CWL London 2019
$325 000
| 03.05.19 - 05.05.19 |
Gears Pro Circuit Boston Open 2019
Gears Pro Circuit Boston Open 2019
$300 000
| 26.04.19 - 28.04.19 |
Denial eSports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS Season 3 World Championship
RLCS Season 3 World Championship
PV: 206 570
| 02.06.17 - 05.06.17 |
CWL Fort Worth 2019
CWL Fort Worth 2019
PV: 109 924
| 15.03.19 - 17.03.19 |
CWL London 2019
CWL London 2019
PV: 88 752
| 03.05.19 - 05.05.19 |
ESL Pro League Season 9 Americas
ESL Pro League Season 9 Americas
PV: 86 183
| 12.04.19 - 24.05.19 |
HGC Fall Championship 2016
HGC Fall Championship 2016
PV: 82 572
| 26.10.16 - 06.11.16 |
Denial eSports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Denial eSports ?
Denial eSports взяла участь у 20 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Denial eSports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Denial eSports - 98 689 Пік глядачів (RLCS Season 3 World Championship).
Скільки заробляє Denial eSports?
Чистий капітал Denial eSports - це $1 259 321 призових грошей з турнірів.
З якої країни Denial eSports?
Denial eSports знаходиться в United States
Скільки заробила Denial eSports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Denial eSports.
Які найкращі турніри за участю Denial eSports?
Топ-3 турніри за участю Denial eSports:
Які найкращі ростери Denial eSports?
Топ-3 Denial eSports команд:
Яке місце займає Denial eSports у світі?
Denial eSports займає 164 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Denial eSports?
Останній перехід у Denial eSports був 03 чер 2019 Sam_A в Sons Of Scoots
LIVE матчі
Denial eSports Останні турніри
Denial eSports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
SF
GoW
CoD