Статистика організації Diamant Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$14 207
Спонсори
Diamant Esports Статистика кіберспорту
2026
|
3 955
| |
2025
|
166
| |
2024
|
4 930
| |
2023
|
23 763
| |
2022
|
6 304
|
228
363rd
2026
|
3
| |
2025
|
5
| |
2024
|
61
| |
2023
|
97
| |
2022
|
62
|
19
2026
|
4
| |
2025
|
3
| |
2024
|
7
| |
2023
|
10
| |
2022
|
10
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Diamant Esports3/9 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
Diamant Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
23 763
| $15 813
| |
4 520
| $16 232
| |
3 955
| $5 026
|
Diamant Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Diamant
Diamant Esports
| 13th
|
-
|
13.09.26
| +27% 7927 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Diamant Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 9th
|
-
|
10.04.26
| -61% 5640 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 17th
|
-
|
28.02.26
| -78% 9479 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 33rd
|
-
|
17.01.26
| +59% 2740 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 3 |
$3 202
|
07.12.25
| -11% 3819 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 17th
|
-
|
23.02.25
| +50% 8092 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 13th
|
-
|
01.12.24
| +53% 4535 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 7th
|
-
|
31.07.24
| -81% 5094 | |
|
Diamant
Diamant Esports
| 2 |
$4 856
|
27.07.24
| -77% 6069 | |
|
DIA
Diamant Esports
| 7th
|
-
|
17.07.24
| -43% 9946 |
- 1
Diamant Esports Статистика віків Гравців
Diamant Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
EMEA Masters Spring 2023
EMEA Masters Spring 2023
$165 000
| 04.04.23 - 29.04.23 |
EMEA Masters Summer 2023
EMEA Masters Summer 2023
$163 650
| 14.08.23 - 08.09.23 |
VALORANT Challengers 2023 East: Surge Split 2
VALORANT Challengers 2023 East: Surge Split 2
$22 000
| 01.04.23 - 11.06.23 |
VALORANT Challengers 2024 East: Surge Split 2
VALORANT Challengers 2024 East: Surge Split 2
$21 710
| 20.05.24 - 27.07.24 |
VALORANT Challengers 2024 East: Surge Split 1
VALORANT Challengers 2024 East: Surge Split 1
$21 700
| 15.01.24 - 09.04.24 |
Diamant Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
EMEA Masters Summer 2023
EMEA Masters Summer 2023
PV: 296 719
| 14.08.23 - 08.09.23 |
EMEA Masters Spring 2023
EMEA Masters Spring 2023
PV: 108 468
| 04.04.23 - 29.04.23 |
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
Intel Extreme Masters Rio 2026: Global Open Qualifier
PV: 78 285
| 16.01.26 - 17.01.26 |
DraculaN Season 5
DraculaN Season 5
PV: 45 279
| 24.02.26 - 28.02.26 |
VALORANT Challengers Ascension 2024: EMEA Play-In
VALORANT Challengers Ascension 2024: EMEA Play-In
PV: 19 534
| 28.07.24 - 31.07.24 |
Diamant Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Diamant Esports ?
Diamant Esports взяла участь у 19 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Diamant Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Diamant Esports - 23 763 Пік глядачів (EMEA Masters Summer 2023).
Скільки заробляє Diamant Esports?
Diamant Esports виграла $14 207 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Diamant Esports?
Diamant Esports знаходиться в Slovenia
Де купити мерч Diamant Esports?
Офіційний мерч Diamant Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Diamant Esports.
Які найкращі турніри за участю Diamant Esports?
Топ-3 турніри за участю Diamant Esports:
Які найкращі ростери Diamant Esports?
Топ-3 Diamant Esports команд:
Яке місце займає Diamant Esports у світі?
Diamant Esports займає 897 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Diamant Esports?
Останній перехід у Diamant Esports був 25 вер 2026 Libra в Вільний агент
LIVE матчі
Diamant Esports Останні турніри
Diamant Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoL
Valorant
CS2