Статистика організації EGN Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$11 293
Спонсори
EGN Esports Статистика кіберспорту
2024
|
53 795
| |
2023
|
8 553
| |
2022
|
148 124
| |
2021
|
5 147
| |
2020
|
16 284
| |
2019
|
7 002
| |
2018
|
9 230
|
278
307th
2024
|
36
| |
2023
|
64
| |
2022
|
32
| |
2021
|
34
| |
2020
|
56
| |
2019
|
31
| |
2018
|
25
|
42
2024
|
4
| |
2023
|
6
| |
2022
|
5
| |
2021
|
6
| |
2020
|
10
| |
2019
|
5
| |
2018
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Кількість матчів за 2026
EGN Esports Склад
EGN Esports Стримери
EGN Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
EGN
EGN Esports
|
31st
|
-
|
30.08.24
| +91% 1624 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії EGN Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
EGN
EGN Esports
| 2 |
$3 237
|
20.07.24
| +92% 2016 | |
|
EGN
EGN Esports
|
25th
|
-
|
28.04.24
| +38% 5248 | |
|
EGN
EGN Esports
| 1 |
$4 876
|
05.04.24
| +82% 1953 | |
|
EGN
EGN Esports
|
4th
|
-
|
26.11.23
| +31% 5546 | |
|
EGN
EGN Esports
|
9th
|
-
|
10.11.23
| -4% 5410 | |
|
EGN
EGN Esports
|
6th
|
-
|
05.08.23
| -43% 8799 | |
|
EGN
EGN Esports
| 3 |
$1 344
|
11.06.23
| -89% 1477 | |
|
EGN
EGN Esports
|
5th
|
-
|
01.04.23
| -89% 2099 | |
|
EGN
EGN Esports
| 3 |
$1 317
|
11.03.23
| +47% 3119 |
- 1
EGN Esports Статистика віків Гравців
EGN Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
European Masters Summer 2020
European Masters Summer 2020
$177 950
| 17.08.20 - 20.09.20 |
European Masters Spring 2022
European Masters Spring 2022
$165 981
| 04.04.22 - 08.05.22 |
European Masters Spring 2020
European Masters Spring 2020
$162 378
| 06.04.20 - 10.05.20 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
$162 000
| 31.07.24 - 30.08.24 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
$80 000
| 15.04.24 - 28.04.24 |
EGN Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
European Masters Spring 2022
European Masters Spring 2022
PV: 296 359
| 04.04.22 - 08.05.22 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
PV: 152 999
| 15.04.24 - 28.04.24 |
European Masters Spring 2020
European Masters Spring 2020
PV: 144 347
| 06.04.20 - 10.05.20 |
Iberian Cup 2023
Iberian Cup 2023
PV: 141 146
| 02.10.23 - 10.11.23 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
PV: 131 326
| 31.07.24 - 30.08.24 |
EGN Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами EGN Esports ?
EGN Esports взяла участь у 42 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів EGN Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування EGN Esports - 148 124 Пік глядачів (European Masters Spring 2022).
Скільки заробляє EGN Esports?
Чистий капітал EGN Esports - це $11 293 призових грошей з турнірів.
З якої країни EGN Esports?
EGN Esports знаходиться в Portugal
Скільки заробила EGN Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи EGN Esports.
Які найкращі турніри за участю EGN Esports?
Топ-3 турніри за участю EGN Esports:
Які найкращі ростери EGN Esports?
Топ-3 EGN Esports команд:
1-й - EGN Esports(Brawl Stars)
Які найпопулярніші стримери EGN Esports?
Топ-3 EGN Esports стримерів:
Яке місце займає EGN Esports у світі?
EGN Esports займає 928 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у EGN Esports?
Останній перехід у EGN Esports був 23 січ 2025 Own3r в For The Win eSports
LIVE матчі
EGN Esports Останні турніри
EGN Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Brawl Stars