Статистика організації Enterprise Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$20 746
Спонсори
Enterprise Esports Статистика кіберспорту
2026
|
148 440
| |
2025
|
46 883
| |
2024
|
189 567
| |
2023
|
5 841
| |
2022
|
181 105
| |
2021
|
21 166
| |
2020
|
21 697
|
506
163rd
2026
|
78
| |
2025
|
56
| |
2024
|
110
| |
2023
|
108
| |
2022
|
102
| |
2021
|
35
| |
2020
|
17
|
142
2026
|
15
| |
2025
|
12
| |
2024
|
39
| |
2023
|
27
| |
2022
|
32
| |
2021
|
11
| |
2020
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Enterprise Esports4/7 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 51%
Valorant 49%
Enterprise Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
148 440
|
$193 441
| |
136 169
|
$75 974
| |
2 296
|
$617
|
Enterprise Esports Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
vasek
Twitch
· Czech
|
71K
| |
|
leckr1337
Twitch
· Czech
|
18K
| |
|
tatianatta
Twitch
· Slovak
|
15K
| |
|
fennixxos
Twitch
· Czech
|
13K
| |
|
enterprise_esports
Twitch
· Czech
|
12K
| |
|
flp_csgo
Twitch
|
369
| |
|
systemm
Twitch
· Slovak
|
59
| |
Enterprise Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
ENTERPRISE
ENTERPRISE Esports
| 1 |
$15 000
|
18.10.26
| +62% 4345 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Enterprise Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Enterprise
Enterprise Esports
|
5th
|
$10 000
|
30.08.26
| -90% 4062 | |
|
ENTERPRISE
ENTERPRISE Esports
|
13th
|
$25 000
|
15.08.26
| -75% 7262 | |
|
ENTERPRISE
ENTERPRISE Esports
| 1 |
$15 000
|
17.07.26
| -58% 1935 | |
|
Enterprise
Enterprise Esports
| 1 |
-
|
05.07.26
| -70% 7524 | |
|
Enterprise
Enterprise Esports
|
9th
|
-
|
28.05.26
| -4% 4784 | |
|
ENTERPRISE
ENTERPRISE Esports
|
5th
|
$22 000
|
18.05.26
| +1% 6036 | |
|
Enterprise
Enterprise Esports
| 1 |
$8 201
|
14.05.26
| -91% 5173 | |
|
ENTERPRISE
ENTERPRISE Esports
| 1 |
$4 500
|
26.04.26
| -68% 2382 | |
|
Enterprise
Enterprise Esports
| 1 |
-
|
29.03.26
| -86% 4499 |
- 1
- ...
Enterprise Esports Статистика віків Гравців
Enterprise Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
$3 000 000
| 02.02.26 - 15.02.26 |
Esports World Cup 2025
Esports World Cup 2025
$2 000 000
| 05.08.25 - 09.08.25 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 04.08.26 - 15.08.26 |
BLAST R6 Major Munich 2025
BLAST R6 Major Munich 2025
$750 000
| 08.11.25 - 16.11.25 |
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
$600 000
| 08.05.26 - 18.05.26 |
Enterprise Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A
PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A
PV: 340 513
| 14.02.24 - 17.02.24 |
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
PV: 264 383
| 02.02.26 - 15.02.26 |
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
PV: 254 401
| 08.05.26 - 18.05.26 |
Esports World Cup 2025
Esports World Cup 2025
PV: 249 291
| 05.08.25 - 09.08.25 |
VCT 2026: EMEA Stage 2
VCT 2026: EMEA Stage 2
PV: 241 243
| 15.07.26 - 30.08.26 |
Enterprise Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Enterprise Esports ?
Enterprise Esports взяла участь у 142 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Enterprise Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Enterprise Esports - 189 567 Пік глядачів (PGL Major Copenhagen 2024: European RMR A).
Скільки заробляє Enterprise Esports?
Чистий капітал Enterprise Esports - це $20 746 призових грошей з турнірів.
З якої країни Enterprise Esports?
Enterprise Esports знаходиться в Czech Republic
Скільки заробила Enterprise Esports у 2026 році?
Enterprise Esports заробила $151 668 у 2026 році на
1-й - Six Invitational 2026
2-й - Esports World Cup 2026
3-й - BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
4-й - VCT 2026: EMEA Stage 2
5-й - Asia Pacific League 2026 - Oceania - Stage 1
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Enterprise Esports?
Офіційний мерч Enterprise Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Enterprise Esports.
Які найкращі турніри за участю Enterprise Esports?
Топ-3 турніри за участю Enterprise Esports:
Які найкращі ростери Enterprise Esports?
Топ-3 Enterprise Esports команд:
Які найпопулярніші стримери Enterprise Esports?
Топ-3 Enterprise Esports стримерів:
Де купити джерсі або футболку Enterprise Esports?
Офіційні джерсі та футболки Enterprise Esports доступні в офіційному мерч-магазині Enterprise Esports.
Яке місце займає Enterprise Esports у світі?
Enterprise Esports займає 835 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Enterprise Esports?
Останній перехід у Enterprise Esports був 24 вер 2026 Lime в Вільний агент
Enterprise Esports Поточні турніри
Enterprise Esports Останні турніри
Enterprise Esports Гравці за країнами
Enterprise Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Valorant
CS2
Rainbow 6