Статистика організації Estral Esports
Дата заснування
травень 15, 2019
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$37 500
Спонсори
Estral Esports Статистика кіберспорту
2026
|
86 183
| |
2025
|
32 004
| |
2024
|
1 516 023
| |
2023
|
136 712
| |
2022
|
94 183
| |
2021
|
83 046
| |
2020
|
21 205
| |
2019
|
18 678
|
198
398th
2026
|
29
| |
2025
|
5
| |
2024
|
30
| |
2023
|
21
| |
2022
|
35
| |
2021
|
44
| |
2020
|
29
| |
2019
|
5
|
44
2026
|
3
| |
2025
|
1
| |
2024
|
3
| |
2023
|
4
| |
2022
|
2
| |
2021
|
6
| |
2020
|
17
| |
2019
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Estral Esports7/15 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 100%
Estral Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 516 023
|
$64 528
| |
117 217
|
-
| |
21 217
|
$2 500
| |
18 678
|
-
| |
2 078
|
$1 000
| |
1 753
|
-
|
Estral Esports Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
jimrsng
Twitch
· Spanish
|
102K
| |
|
macdemac
Twitch
· Spanish
|
75K
| |
|
solisnea
Twitch
· Spanish
|
21K
| |
|
shintalx
Twitch
· Spanish
|
13K
| |
|
donkenou
Twitch
|
11K
| |
|
1pistillo
Twitch
· Spanish
|
8K
| |
Estral Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
EST
Estral Esports
| 3 |
-
|
13.10.26
| -56% 5509 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Estral Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
EST
Estral Esports
| 1 |
$7 028
|
14.09.26
| +24% 6185 | |
|
EST
Estral Esports
|
4th
|
-
|
07.06.26
| -75% 8057 | |
|
Summit
Park Woo-tae
|
5th
|
-
|
10.02.26
| +80% 9552 | |
|
EST
Estral Esports
| 3 |
-
|
12.10.25
| +64% 2950 | |
|
LifesBad
Iñaki Gutiérrez
|
79th
|
-
|
26.08.24
| +27% 5457 | |
|
EST
Estral Esports
|
4th
|
-
|
25.08.24
| +46% 9388 | |
|
LifesBad
Iñaki Gutiérrez
|
86th
|
-
|
24.06.24
| +1% 9897 | |
|
LifesBad
Iñaki Gutiérrez
|
15th
|
$200
|
27.05.24
| -59% 5052 | |
|
EST
Estral Esports
|
11th
|
$7 500
|
19.05.24
| -56% 3539 |
- 1
Estral Esports Статистика віків Гравців
Estral Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Mid-Season Invitational 2024
Mid-Season Invitational 2024
$250 000
| 01.05.24 - 19.05.24 |
San Diego Major 2019
San Diego Major 2019
$240 000
| 06.12.19 - 09.12.19 |
ALGS: 2021 Split 1 Pro League North America
ALGS: 2021 Split 1 Pro League North America
$125 000
| 16.10.21 - 06.12.21 |
Six August 2020 Major LATAM: Brazil
Six August 2020 Major LATAM: Brazil
$100 000
| 07.08.20 - 10.08.20 |
PUBG Mobile Pro League Latin America Fall 2023
PUBG Mobile Pro League Latin America Fall 2023
$100 000
| 11.08.23 - 02.10.23 |
Estral Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Mid-Season Invitational 2024
Mid-Season Invitational 2024
PV: 2 829 728
| 01.05.24 - 19.05.24 |
ALGS: 2021 Split 1 Pro League North America
ALGS: 2021 Split 1 Pro League North America
PV: 160 658
| 16.10.21 - 06.12.21 |
LLA Closing 2023
LLA Closing 2023
PV: 136 712
| 06.06.23 - 27.08.23 |
LLA Opening 2024
LLA Opening 2024
PV: 103 384
| 16.01.24 - 07.04.24 |
LLA 2021 Opening
LLA 2021 Opening
PV: 95 170
| 30.01.21 - 11.04.21 |
Estral Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Estral Esports ?
Estral Esports взяла участь у 44 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Estral Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Estral Esports - 1 516 023 Пік глядачів (Mid-Season Invitational 2024).
Скільки заробляє Estral Esports?
Чистий капітал Estral Esports - це $37 500 призових грошей з турнірів.
З якої країни Estral Esports?
Estral Esports знаходиться в Mexico
Скільки заробила Estral Esports у 2026 році?
Estral Esports заробила $7 028 у 2026 році на
1-й - Circuito Desafiante 2026 Split 2
2-й - Circuito Desafiante 2026 Split 1
3-й - CBLOL 2027 Promotion Tournament
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Estral Esports?
Офіційний мерч Estral Esports, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Estral Esports.
Які найкращі турніри за участю Estral Esports?
Топ-3 турніри за участю Estral Esports:
Які найкращі ростери Estral Esports?
Топ-3 Estral Esports команд:
Які найпопулярніші стримери Estral Esports?
Де купити джерсі або футболку Estral Esports?
Офіційні джерсі та футболки Estral Esports доступні в офіційному мерч-магазині Estral Esports.
Яке місце займає Estral Esports у світі?
Estral Esports займає 734 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Estral Esports?
Останній перехід у Estral Esports був 14 вер 2026 Kisee з Вільний агент
Estral Esports Поточні турніри
Estral Esports Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(01.05.24)
Estral Esports Останні турніри
Estral Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
GoW
CS2
LoL
Apex
PUBG Mobile
Free Fire