Статистика організації Euronics Gaming
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$662 356
Спонсори
Euronics Gaming Статистика кіберспорту
2021
|
14 462
| |
2020
|
21 824
| |
2019
|
17 699
| |
2018
|
70 454
| |
2017
|
40 659
| |
2016
|
41 773
|
336
265th
2021
|
44
| |
2020
|
67
| |
2019
|
74
| |
2018
|
120
| |
2017
|
31
|
72
2021
|
8
| |
2020
|
6
| |
2019
|
11
| |
2018
|
26
| |
2017
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Euronics Gaming0/2 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Euronics Gaming Склад
| Name | ||
|---|---|---|
14 467
|
$6 375
| |
-
|
-
|
Euronics Gaming Статистика віків Гравців
Euronics Gaming Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
EU Masters Spring 2018
EU Masters Spring 2018
$185 000
| 09.04.18 - 29.04.18 |
European Masters Summer 2018
European Masters Summer 2018
$176 182
| 10.09.18 - 30.09.18 |
Prime League Pro Division 2020 Grand Final
Prime League Pro Division 2020 Grand Final
$105 000
| 01.10.20 - 15.11.20 |
Prime League Pro Division 2021 Spring
Prime League Pro Division 2021 Spring
$60 000
| 19.01.21 - 21.03.21 |
Prime League Pro Division 2021 Summer
Prime League Pro Division 2021 Summer
$58 812
| 01.06.21 - 08.08.21 |
Euronics Gaming Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
EU Masters Spring 2018
EU Masters Spring 2018
PV: 151 763
| 09.04.18 - 29.04.18 |
European Masters Summer 2018
European Masters Summer 2018
PV: 77 730
| 10.09.18 - 30.09.18 |
Prime League Pro Division 2021 Summer
Prime League Pro Division 2021 Summer
PV: 40 148
| 01.06.21 - 08.08.21 |
Gamers Assembly 2018: Qualifiers
Gamers Assembly 2018: Qualifiers
PV: 33 084
| 10.03.18 - 11.03.18 |
Premier Tour Summer 2018 Berlin
Premier Tour Summer 2018 Berlin
PV: 28 750
| 14.07.18 - 29.07.18 |
Euronics Gaming Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Euronics Gaming ?
Euronics Gaming взяла участь у 72 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Euronics Gaming?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Euronics Gaming - 70 454 Пік глядачів (European Masters Summer 2018).
Скільки заробляє Euronics Gaming?
Чистий капітал Euronics Gaming - це $662 356 призових грошей з турнірів.
З якої країни Euronics Gaming?
Euronics Gaming знаходиться в Germany
Скільки заробила Euronics Gaming у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Euronics Gaming.
Які найкращі турніри за участю Euronics Gaming?
Топ-3 турніри за участю Euronics Gaming:
Які найкращі ростери Euronics Gaming?
Топ-3 Euronics Gaming команд:
Яке місце займає Euronics Gaming у світі?
Euronics Gaming займає 248 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Euronics Gaming?
Останній перехід у Euronics Gaming був 14 лис 2021 Ventair в Вільний агент
Euronics Gaming Останні турніри
Euronics Gaming Гравці за країнами
Euronics Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CoC
HS