Euronics Gaming Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$662 356
Sponsorlar
Euronics Gaming Espor istatistikleri
2021
|
14 462
| |
2020
|
21 824
| |
2019
|
17 699
| |
2018
|
70 454
| |
2017
|
40 659
| |
2016
|
41 773
|
336
264th
2021
|
44
| |
2020
|
67
| |
2019
|
74
| |
2018
|
120
| |
2017
|
31
|
72
2021
|
8
| |
2020
|
6
| |
2019
|
11
| |
2018
|
26
| |
2017
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Euronics Gaming0/2 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Euronics Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
14 467
|
$6 375
| |
-
|
-
|
Euronics Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
Euronics Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
EU Masters Spring 2018
EU Masters Spring 2018
$185 000
| 09.04.18 - 29.04.18 |
European Masters Summer 2018
European Masters Summer 2018
$176 182
| 10.09.18 - 30.09.18 |
Prime League Pro Division 2020 Grand Final
Prime League Pro Division 2020 Grand Final
$105 000
| 01.10.20 - 15.11.20 |
Prime League Pro Division 2021 Spring
Prime League Pro Division 2021 Spring
$60 000
| 19.01.21 - 21.03.21 |
Prime League Pro Division 2021 Summer
Prime League Pro Division 2021 Summer
$58 812
| 01.06.21 - 08.08.21 |
Euronics Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
EU Masters Spring 2018
EU Masters Spring 2018
PV: 151 763
| 09.04.18 - 29.04.18 |
European Masters Summer 2018
European Masters Summer 2018
PV: 77 730
| 10.09.18 - 30.09.18 |
Prime League Pro Division 2021 Summer
Prime League Pro Division 2021 Summer
PV: 40 148
| 01.06.21 - 08.08.21 |
Gamers Assembly 2018: Qualifiers
Gamers Assembly 2018: Qualifiers
PV: 33 084
| 10.03.18 - 11.03.18 |
Premier Tour Summer 2018 Berlin
Premier Tour Summer 2018 Berlin
PV: 28 750
| 14.07.18 - 29.07.18 |
Euronics Gaming Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Euronics Gaming takımları?
Euronics Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 72 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Euronics Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Euronics Gaming görüntüleme rekoru 70 454 Peak Viewers (European Masters Summer 2018).
Euronics Gaming ne kadar kazanıyor?
Euronics Gaming net değeri $662 356 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Euronics Gaming hangi ülkeden?
Euronics Gaming Germany'da bulunuyor
Euronics Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
Euronics Gaming'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Euronics Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Euronics Gaming ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Euronics Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 Euronics Gaming ekipleri:
Euronics Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
Euronics Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 246 sırada yer alıyor
Euronics Gaming'daki en son transfer nedir?
Euronics Gaming'daki en son transfer 14 Kas 2021 Ventair'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Euronics Gaming Son turnuvalar
Euronics Gaming Ülkelere göre oyuncular
Euronics Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CoC
HS