Статистика організації Eyeballers
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$87 806
Спонсори
Eyeballers Статистика кіберспорту
2026
|
283 459
| |
2025
|
15 445
| |
2024
|
13 901
| |
2023
|
23 268
| |
2022
|
18 533
|
473
181st
2026
|
52
| |
2025
|
117
| |
2024
|
111
| |
2023
|
127
| |
2022
|
66
|
132
2026
|
23
| |
2025
|
37
| |
2024
|
37
| |
2023
|
42
| |
2022
|
13
| |
2020
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Eyeballers5/5 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
Eyeballers Склад
| Name | ||
|---|---|---|
283 459
|
$87 806
| |
-
|
-
|
Eyeballers Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Eye
Eyeballers
|
7th
|
$7 500
|
28.09.26
| +11% 8605 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Eyeballers? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Eye
Eyeballers
|
7th
|
$1 750
|
23.09.26
| -89% 1136 | |
|
Eye
Eyeballers
|
13th
|
-
|
13.09.26
| -29% 2325 | |
|
Eye
Eyeballers
|
9th
|
-
|
04.09.26
| -88% 3376 | |
|
Eye
Eyeballers
|
9th
|
$7 750
|
09.08.26
| +4% 6513 | |
|
Eye
Eyeballers
|
17th
|
$7 500
|
26.07.26
| -63% 4431 | |
|
Eye
Eyeballers
|
9th
|
$27 500
|
12.07.26
| -3% 4500 | |
|
Eye
Eyeballers
| 2 |
$7 545
|
24.05.26
| -75% 8591 | |
|
Eye
Eyeballers
| 3 |
-
|
29.04.26
| +68% 7987 | |
|
Eye
Eyeballers
|
9th
|
-
|
27.04.26
| +19% 5214 |
- 1
- ...
Eyeballers Статистика віків Гравців
Eyeballers Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PGL Bucharest 2026
PGL Bucharest 2026
$625 000
| 04.04.26 - 11.04.26 |
XSE Pro League 2026
XSE Pro League 2026
$500 000
| 01.07.26 - 12.07.26 |
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
$410 000
| 21.07.26 - 26.07.26 |
CCT Online Finals #2
CCT Online Finals #2
$200 000
| 02.08.23 - 10.08.23 |
ESL Challenger League Season 46: Europe
ESL Challenger League Season 46: Europe
$100 000
| 05.10.23 - 10.12.23 |
Eyeballers Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Eyeballers Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Eyeballers ?
Eyeballers взяла участь у 132 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Eyeballers?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Eyeballers - 283 459 Пік глядачів (BLAST Bounty Winter 2026: Closed Qualifier).
Скільки заробляє Eyeballers?
Чистий капітал Eyeballers - це $87 806 призових грошей з турнірів.
З якої країни Eyeballers?
Eyeballers знаходиться в Sweden
Скільки заробила Eyeballers у 2026 році?
Eyeballers заробила $97 295 у 2026 році на
1-й - PGL Bucharest 2026
2-й - XSE Pro League 2026
3-й - BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
4-й - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
5-й - Logitech G Play Connect 2026
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Eyeballers?
Офіційний мерч Eyeballers, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Eyeballers.
Які найкращі турніри за участю Eyeballers?
Топ-3 турніри за участю Eyeballers:
Які найкращі ростери Eyeballers?
Топ-3 Eyeballers команд:
Де купити джерсі або футболку Eyeballers?
Офіційні джерсі та футболки Eyeballers доступні в офіційному мерч-магазині Eyeballers.
Яке місце займає Eyeballers у світі?
Eyeballers займає 563 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Eyeballers?
Останній перехід у Eyeballers був 22 чер 2026 KRIMZ з Вільний агент
Eyeballers Останні турніри
Eyeballers Гравці за країнами
Eyeballers
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
PUBG