Frank Esports
Статистика організації Frank Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$1 500
Спонсори
Frank Esports Статистика кіберспорту
2026
|
1 985
| |
2025
|
5 804
| |
2024
|
129 489
| |
2023
|
67 444
| |
2022
|
33 350
|
196
403rd
2026
|
12
| |
2025
|
23
| |
2024
|
73
| |
2023
|
46
| |
2022
|
42
|
9
2026
|
2
| |
2025
|
2
| |
2024
|
7
| |
2023
|
2
| |
2022
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Frank Esports4/8 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 100%
Frank Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
129 489
| $32 500
| |
5 056
| $1 500
|
Frank Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
FAK
FRANK Esports
| 2 |
-
|
06.09.26
| +36% 2928 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Frank Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
FAK
FRANK Esports
| 2 |
-
|
03.06.26
| -42% 2485 | |
|
FAK
FRANK Esports
| 2 |
-
|
31.08.25
| -4% 6930 | |
|
FAK
FRANK Esports
| 2 |
-
|
18.06.25
| +61% 6049 | |
|
Frank.A
Frank Esports Academy
| 10th
|
-
|
22.09.24
| -80% 7924 | |
|
FAK
FRANK Esports
| 3 |
-
|
01.09.24
| +53% 1957 | |
|
Frank.A
Frank Esports Academy
| 3 |
$1 500
|
09.08.24
| -69% 3926 | |
|
FAK
FRANK Esports
| 3 |
-
|
03.03.24
| +45% 2863 |
Frank Esports Статистика віків Гравців
Frank Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PCS Summer Playoffs 2024
PCS Summer Playoffs 2024
$100 000
| 05.08.24 - 01.09.24 |
PCS Spring Playoffs 2024
PCS Spring Playoffs 2024
$100 000
| 11.03.24 - 07.04.24 |
PCS Summer 2023
PCS Summer 2023
$86 000
| 30.06.23 - 09.09.23 |
PCS Spring 2022
PCS Spring 2022
$80 000
| 11.02.22 - 17.04.22 |
PCS Summer 2022
PCS Summer 2022
$80 000
| 01.07.22 - 04.09.22 |
Frank Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PCS Summer Playoffs 2024
PCS Summer Playoffs 2024
PV: 135 231
| 05.08.24 - 01.09.24 |
PCS Spring Playoffs 2024
PCS Spring Playoffs 2024
PV: 129 489
| 11.03.24 - 07.04.24 |
PCS Summer 2023
PCS Summer 2023
PV: 85 374
| 30.06.23 - 09.09.23 |
PCS Summer 2022
PCS Summer 2022
PV: 67 708
| 01.07.22 - 04.09.22 |
PCS Spring 2022
PCS Spring 2022
PV: 64 442
| 11.02.22 - 17.04.22 |
Frank Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Frank Esports ?
Frank Esports взяла участь у 9 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Frank Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Frank Esports - 129 489 Пік глядачів (PCS Spring Playoffs 2024).
Скільки заробляє Frank Esports?
Frank Esports виграла $1 500 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Frank Esports?
Frank Esports знаходиться в Hong Kong
Які найкращі турніри за участю Frank Esports?
Топ-3 турніри за участю Frank Esports:
Які найкращі ростери Frank Esports?
Топ-3 Frank Esports команд:
Яке місце займає Frank Esports у світі?
Frank Esports займає 1110 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Frank Esports?
Останній перехід у Frank Esports був 09 січ 2026 Husha в Ground Zero Gaming
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
LIVE матчі
Frank Esports Останні турніри
Frank Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization