Статистика організації Gamax Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Загальні призові
$121 218
Спонсори
Gamax Esports Статистика кіберспорту
2026
|
58 576
| |
2025
|
5 658
| |
2024
|
29 677
| |
2023
|
1 382
|
70
748th
2026
|
11
| |
2025
|
22
| |
2024
|
31
| |
2023
|
6
|
75
2026
|
6
| |
2025
|
24
| |
2024
|
20
| |
2023
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Gamax Esports7/30 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Mobile Legends: Bang Bang 100%
Gamax Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
883 564
|
$53 250
| |
144 835
|
$18 000
| |
58 576
|
$8 200
| |
38 123
|
-
| |
29 677
|
$1 926
| |
16 839
|
$7 783
| |
5 521
|
$4 794
| |
3 606
|
$33 324
| |
385
|
-
| |
371
|
-
| |
-
|
-
|
Gamax Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Spoti
Franciszek Grutzmacher
|
113th
|
-
|
27.09.26
| +88% 6325 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Gamax Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
PeepoGlad
Bartłomiej Kaczorek
|
26th
|
$450
|
20.09.26
| -86% 7725 | |
|
CAPA
|
69th
|
-
|
10.09.26
| +22% 2628 | |
|
GMX
Gamax Esports
|
26th
|
$8 000
|
02.08.26
| +67% 1002 | |
|
PeepoGlad
Bartłomiej Kaczorek
|
36th
|
$2 000
|
12.07.26
| +39% 3990 | |
|
PeepoGlad
Bartłomiej Kaczorek
|
26th
|
$343
|
05.07.26
| +83% 7901 | |
|
GMX
GAMAX eSports
|
15th
|
-
|
07.06.26
| +61% 7835 | |
|
PeepoGlad
Bartłomiej Kaczorek
|
8th
|
$1 000
|
07.06.26
| +39% 7107 | |
|
PeepoGlad
Bartłomiej Kaczorek
|
15th
|
$700
|
24.05.26
| -86% 9443 | |
|
GAMAX
GAMAX Esports
| 3 |
$7 000
|
22.05.26
| -46% 3195 |
- 1
- ...
Gamax Esports Статистика віків Гравців
Gamax Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PUBG Mobile World Cup 2025
PUBG Mobile World Cup 2025
$3 050 000
| 25.07.25 - 03.08.25 |
Esports World Cup 2025 - Warzone
Esports World Cup 2025 - Warzone
$1 000 000
| 06.08.25 - 09.08.25 |
Warzone Resurgence Series 2026 Championship
Warzone Resurgence Series 2026 Championship
$1 000 000
| 30.07.26 - 02.08.26 |
PUBG Mobile Super League - MENA Spring 2025
PUBG Mobile Super League - MENA Spring 2025
$200 000
| 25.06.25 - 05.07.25 |
Saudi eLeague 2025 - Championship
Saudi eLeague 2025 - Championship
$99 982
| 24.11.25 - 26.11.25 |
Gamax Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PUBG Mobile World Cup 2025
PUBG Mobile World Cup 2025
PV: 1 388 918
| 25.07.25 - 03.08.25 |
Esports World Cup 2025 - Warzone
Esports World Cup 2025 - Warzone
PV: 333 093
| 06.08.25 - 09.08.25 |
Warzone Resurgence Series 2026 Championship
Warzone Resurgence Series 2026 Championship
PV: 266 038
| 30.07.26 - 02.08.26 |
MPL MENA Season 9
MPL MENA Season 9
PV: 91 542
| 10.04.26 - 22.05.26 |
ESL One Birmingham 2024: MENA Closed Qualifier
ESL One Birmingham 2024: MENA Closed Qualifier
PV: 89 753
| 28.01.24 - 30.01.24 |
Gamax Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Gamax Esports ?
Gamax Esports взяла участь у 75 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Gamax Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Gamax Esports - 58 576 Пік глядачів (MPL MENA Season 9).
Скільки заробляє Gamax Esports?
Чистий капітал Gamax Esports - це $121 218 призових грошей з турнірів.
З якої країни Gamax Esports?
Gamax Esports знаходиться в MENA (Middle East)
Скільки заробила Gamax Esports у 2026 році?
Gamax Esports заробила $15 000 у 2026 році на
1-й - Warzone Resurgence Series 2026 Championship
2-й - Saudi eLeague 2026
3-й - MPL MENA Season 9
4-й - VALORANT Challengers 2026 MENA: Resilience Kickoff
5-й - PUBG Mobile Global Open 2026 Season 1 - Africa Finals
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Gamax Esports?
Топ-3 турніри за участю Gamax Esports:
Які найкращі ростери Gamax Esports?
Топ-3 Gamax Esports команд:
Яке місце займає Gamax Esports у світі?
Gamax Esports займає 505 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Gamax Esports?
Останній перехід у Gamax Esports був 25 сер 2026 Throwboy в Titan Esports Club AR
LIVE матчі
Gamax Esports Останні турніри
Gamax Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Dota 2
LoL
OW
TFT
Rainbow 6
Warzone
MLBB