Limitless
Статистика організації Limitless
Дата заснування
вересень 27, 2021
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$140 912
Спонсори
Limitless Статистика кіберспорту
2025
|
3 972
| |
2024
|
101 336
| |
2023
|
70 669
| |
2022
|
2 308
|
71
744th
2025
|
9
| |
2024
|
31
| |
2023
|
26
| |
2022
|
5
|
53
2025
|
5
| |
2024
|
21
| |
2023
|
21
| |
2022
|
5
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Організація закрита
Limitless0/1 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Організація закрита
Limitless Склад
| Name | ||
|---|---|---|
10 589
| $10 150
|
Організація закрита
Limitless Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
LMT
Limitless
| 2 |
$2 250
|
03.09.25
| -20% 4805 Організація закрита | |
|
Snowyy
Gareth Spiers
| 4th
|
$600
|
30.08.25
| -37% 6199 | |
|
LMT
Limitless
| 3 |
$1 800
|
11.05.25
| +80% 8819 | |
|
LMT
Limitless
| 3 |
$1 800
|
27.04.25
| -30% 3519 | |
|
LMT
Limitless
| 2 |
$2 700
|
09.02.25
| +46% 5219 | |
|
LMT
Limitless
| 2 |
$2 700
|
19.01.25
| -40% 6948 | |
|
LTS
Limitless
| 12th
|
$1 200
|
21.10.24
| +2% 5999 | |
|
LTS
Limitless
| 20th
|
-
|
06.10.24
| -30% 6185 | |
|
LMT
Limitless
| 15th
|
$12 000
|
15.09.24
| -16% 6301 | |
|
LTS
Limitless
| 3 |
$1 000
|
09.09.24
| +87% 6601 |
- 1
- ...
Limitless Статистика віків Гравців
Limitless Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
$2 100 000
| 03.08.23 - 13.08.23 |
Gamers8 2023
Gamers8 2023
$2 000 000
| 24.08.23 - 27.08.23 |
RLCS 2024 - World Championship
RLCS 2024 - World Championship
$1 165 500
| 10.09.24 - 15.09.24 |
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
$550 000
| 22.08.24 - 25.08.24 |
RLCS 2024 - Major 1
RLCS 2024 - Major 1
$250 000
| 28.03.24 - 31.03.24 |
Limitless Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
PV: 468 292
| 03.08.23 - 13.08.23 |
RLCS 2024 - Major 1
RLCS 2024 - Major 1
PV: 435 503
| 28.03.24 - 31.03.24 |
RLCS 2024 - World Championship
RLCS 2024 - World Championship
PV: 424 891
| 10.09.24 - 15.09.24 |
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
PV: 86 208
| 22.08.24 - 25.08.24 |
Gamers8 2023
Gamers8 2023
PV: 83 819
| 24.08.23 - 27.08.23 |
Limitless Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Limitless ?
Limitless взяла участь у 53 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Limitless?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Limitless - 101 336 Пік глядачів (RLCS 2024 - World Championship).
Скільки заробляє Limitless?
Limitless виграла $140 912 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Limitless?
Limitless знаходиться в United States
Які найкращі турніри за участю Limitless?
Топ-3 турніри за участю Limitless:
Які найкращі ростери Limitless?
Топ-3 Limitless команд:
Яке місце займає Limitless у світі?
Limitless займає 480 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Limitless?
Останній перехід у Limitless був 08 вер 2025 2Die4 в Вільний агент
Organization
CS2