Louvre Esports
Статистика організації Louvre Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$30 267
Спонсори
Louvre Esports Статистика кіберспорту
2020
|
1 051
| |
2019
|
229 069
| |
2018
|
58 317
|
43
890th
2020
|
2
| |
2019
|
31
| |
2018
|
10
|
10
2020
|
1
| |
2019
|
6
| |
2018
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Кількість матчів за 2026
Louvre Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
2 825
|
-
| |
1 051
|
-
| |
-
|
$13 165
|
Louvre Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Louvre
Louvre Esports
| 2 |
$30 267
|
23.06.19
|
Louvre Esports Статистика віків Гравців
Louvre Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
$120 000
| 19.06.19 - 23.06.19 |
MPL Indonesia Season 3 Finals
MPL Indonesia Season 3 Finals
$100 000
| 04.05.19 - 05.05.19 |
MPL MY/SG Season 4
MPL MY/SG Season 4
$100 000
| 24.08.19 - 20.10.19 |
MPL Indonesia 2018
MPL Indonesia 2018
$73 589
| 13.01.18 - 01.04.18 |
ESL Indonesia Championship Season 1
ESL Indonesia Championship Season 1
$50 000
| 16.01.19 - 29.03.19 |
Louvre Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
PV: 276 579
| 19.06.19 - 23.06.19 |
Piala Presiden Esports 2019
Piala Presiden Esports 2019
PV: 136 022
| 30.03.19 - 31.03.19 |
MPL Indonesia 2018
MPL Indonesia 2018
PV: 98 927
| 13.01.18 - 01.04.18 |
MPL MY/SG Season 4
MPL MY/SG Season 4
PV: 86 114
| 24.08.19 - 20.10.19 |
MPL Indonesia Season 3 Finals
MPL Indonesia Season 3 Finals
PV: 61 678
| 04.05.19 - 05.05.19 |
Louvre Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Louvre Esports ?
Louvre Esports взяла участь у 10 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Louvre Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Louvre Esports - 229 069 Пік глядачів (MLBB SEA Cup 2019 (MSC)).
Скільки заробляє Louvre Esports?
Чистий капітал Louvre Esports - це $30 267 призових грошей з турнірів.
З якої країни Louvre Esports?
Louvre Esports знаходиться в Indonesia
Скільки заробила Louvre Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Louvre Esports.
Які найкращі турніри за участю Louvre Esports?
Топ-3 турніри за участю Louvre Esports:
Які найкращі ростери Louvre Esports?
Топ-3 Louvre Esports команд:
Яке місце займає Louvre Esports у світі?
Louvre Esports займає 771 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Louvre Esports?
Останній перехід у Louvre Esports був 20 жов 2019 Adammir в Вільний агент
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Louvre Esports Останні турніри
Louvre Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Dota 2
CoD:M
Free Fire