Статистика організації MOUZ
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$11 089 754
Спонсори
MOUZ Статистика кіберспорту
2026
|
849 574
| |
2025
|
1 416 356
| |
2024
|
869 355
| |
2023
|
567 575
| |
2022
|
982 246
| |
2021
|
500 801
| |
2020
|
400 651
| |
2019
|
570 618
| |
2018
|
625 673
| |
2017
|
655 681
| |
2016
|
182 042
|
2 325
10th
2026
|
247
| |
2025
|
271
| |
2024
|
412
| |
2023
|
252
| |
2022
|
197
| |
2021
|
190
| |
2020
|
146
| |
2019
|
179
| |
2018
|
267
| |
2017
|
136
| |
2016
|
27
|
824
2026
|
65
| |
2025
|
64
| |
2024
|
90
| |
2023
|
57
| |
2022
|
32
| |
2021
|
29
| |
2020
|
23
| |
2019
|
38
| |
2018
|
48
| |
2017
|
33
| |
2016
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
| ||
2016
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
MOUZ19/33 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 67%
Dota 2 30%
Teamfight Tactics 2%
StarCraft II 2%
MOUZ Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 416 356
| $7 320 161
| |
371 384
| $757 362
| |
181 459
| $366 085
| |
144 762
| $30 000
| |
108 734
| $331 589
| |
58 349
| $749 553
| |
55 181
| $30 000
| |
47 369
| $48 130
| |
6 508
| $130 000
| |
-
| -
|
MOUZ Стримери
MOUZ Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
MOUZ
MOUZ
| 3 |
$137 500
|
31.10.26
| +84% 6621 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії MOUZ? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
mouz NXT
mouz NXT
| 21st
|
-
|
23.10.26
| -73% 6565 | |
|
mouz NXT
mouz NXT
| 9th
|
-
|
20.10.26
| -49% 1125 | |
|
MOUZ
MOUZ
| 2 |
$175 000
|
11.10.26
| -88% 7686 | |
|
MOUZ
MOUZ
| 13th
|
$7 000
|
11.10.26
| +27% 8752 | |
|
Sologesang
Sang Ngo
| 88th
|
-
|
27.09.26
| -19% 2074 | |
|
mouz NXT
mouz NXT
| 5th
|
$1 139
|
27.09.26
| +97% 2150 | |
|
MOUZ
MOUZ
| 9th
|
$20 000
|
27.09.26
| +47% 9526 | |
|
traviscwat
Andrzej Fiks
| 29th
|
$400
|
20.09.26
| +69% 3715 | |
|
Kubixon
Jakub Warzecha
| 19th
|
$600
|
20.09.26
| +14% 3264 |
- 1
- ...
MOUZ Статистика віків Гравців
MOUZ Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Riyadh Masters 2024
Riyadh Masters 2024
$5 000 000
| 04.07.24 - 21.07.24 |
The Kiev Major 2017
The Kiev Major 2017
$3 000 000
| 24.04.17 - 30.04.17 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 07.07.26 - 19.07.26 |
PGL Major Stockholm 2021
PGL Major Stockholm 2021
$2 000 000
| 26.10.21 - 07.11.21 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
$2 000 000
| 12.08.26 - 23.08.26 |
MOUZ Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
IEM Cologne Major 2026
IEM Cologne Major 2026
PV: 2 753 128
| 02.06.26 - 21.06.26 |
PGL Major Stockholm 2021
PGL Major Stockholm 2021
PV: 2 743 336
| 26.10.21 - 07.11.21 |
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
PV: 1 853 909
| 17.03.24 - 31.03.24 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
MOUZ Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами MOUZ ?
MOUZ взяла участь у 824 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів MOUZ?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування MOUZ - 1 416 356 Пік глядачів (BLAST.tv Austin Major 2025).
Скільки заробляє MOUZ?
MOUZ виграла $11 089 754 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни MOUZ?
MOUZ знаходиться в Germany
Скільки заробила MOUZ у 2026 році?
MOUZ заробила $1 348 651 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026 (Dota 2)
2-й - Esports World Cup 2026 (Counter-Strike)
3-й - PGL Astana 2026 (Counter-Strike)
4-й - PGL Cluj-Napoca 2026 (Counter-Strike)
5-й - IEM Cologne Major 2026 (Counter-Strike)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч MOUZ?
Офіційний мерч MOUZ, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині MOUZ.
Які найкращі турніри за участю MOUZ?
Топ-3 турніри за участю MOUZ:
Які найкращі ростери MOUZ?
Топ-3 MOUZ команд:
Які найпопулярніші стримери MOUZ?
Топ-3 MOUZ стримерів:
Яке місце займає MOUZ у світі?
MOUZ займає 28 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у MOUZ?
Останній перехід у MOUZ був 24 вер 2026 deeN з Вільний агент
LIVE матчі
MOUZ Найближчі матчі (GMT+0)
MOUZ Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(19.06.25)
MOUZ Останні турніри
MOUZ
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Dota 2
LoL
RL
Valorant
SC2
Rennsport
SF
TFT