Netshoes Miners
Статистика організації Netshoes Miners
Дата заснування
травень 24, 2021
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$221 526
Спонсори
Netshoes Miners Статистика кіберспорту
2025
|
365
| |
2024
|
72 081
| |
2023
|
24 485
| |
2022
|
212 475
| |
2021
|
229 029
|
180
434th
2023
|
15
| |
2022
|
93
| |
2021
|
72
|
77
2024
|
25
| |
2023
|
26
| |
2022
|
11
| |
2021
|
5
| |
2020
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Netshoes Miners10/22 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Netshoes Miners Склад
| Name | ||
|---|---|---|
299 877
|
$11 540
| |
229 029
|
$6 690
| |
72 081
|
-
| |
61 101
|
$4 490
| |
16 170
|
$8 476
| |
10 584
|
$25 328
| |
2 294
|
$6 200
| |
1 585
|
-
|
Netshoes Miners Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Mh7
Matheus Henrique
|
17th
|
-
|
01.02.26
| +43% 9777 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Netshoes Miners? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Mh7
Matheus Henrique
| 1 |
$5 000
|
21.12.25
| -79% 8868 | |
|
Baxada
Lucas Gabriel
|
17th
|
-
|
16.11.25
| -12% 1914 | |
|
NMG
Miners.gg
|
4th
|
$4 125
|
09.12.24
| -42% 6993 | |
|
NMG
Miners.gg
| 1 |
$495
|
03.12.24
| -89% 6314 | |
|
NMG
Miners.gg
|
20th
|
-
|
30.10.24
| -29% 6332 | |
|
NMG
Miners.gg
|
9th
|
-
|
17.10.24
| +71% 5020 | |
|
NMG
Miners.gg
|
4th
|
-
|
25.09.24
| -9% 8966 | |
|
NMG
Miners.gg
|
6th
|
-
|
30.08.24
| -40% 4968 | |
|
NMG
Miners.gg
|
7th
|
-
|
30.08.24
| -73% 5532 |
- 1
- ...
Netshoes Miners Статистика віків Гравців
Netshoes Miners Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
$1 000 000
| 10.07.24 - 14.07.24 |
Wild Tour 2022 Season 1
Wild Tour 2022 Season 1
$300 681
| 18.02.22 - 08.05.22 |
Free Fire Continental Series 2020 Americas
Free Fire Continental Series 2020 Americas
$300 000
| 21.11.20 - 29.11.20 |
C.O.P.A. Free Fire 2024
C.O.P.A. Free Fire 2024
$210 000
| 02.03.24 - 24.03.24 |
ESL Snapdragon Pro Series 2024: Masters Season
ESL Snapdragon Pro Series 2024: Masters Season
$200 000
| 13.04.24 - 15.04.24 |
Netshoes Miners Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Free Fire Continental Series 2020 Americas
Free Fire Continental Series 2020 Americas
PV: 1 718 508
| 21.11.20 - 29.11.20 |
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
PV: 827 769
| 23.01.21 - 20.03.21 |
C.O.P.A. Free Fire
C.O.P.A. Free Fire
PV: 570 074
| 16.05.20 - 20.07.20 |
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
PV: 471 483
| 10.07.24 - 14.07.24 |
CBLOL 2021 Split 1
CBLOL 2021 Split 1
PV: 416 335
| 16.01.21 - 18.04.21 |
Netshoes Miners Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Netshoes Miners ?
Netshoes Miners взяла участь у 77 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Netshoes Miners?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Netshoes Miners - 229 029 Пік глядачів (CBLOL 2021 Split 1).
Скільки заробляє Netshoes Miners?
Чистий капітал Netshoes Miners - це $221 526 призових грошей з турнірів.
З якої країни Netshoes Miners?
Netshoes Miners знаходиться в Brazil
Скільки заробила Netshoes Miners у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Netshoes Miners.
Які найкращі турніри за участю Netshoes Miners?
Топ-3 турніри за участю Netshoes Miners:
Які найкращі ростери Netshoes Miners?
Топ-3 Netshoes Miners команд:
Яке місце займає Netshoes Miners у світі?
Netshoes Miners займає 401 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Netshoes Miners?
Останній перехід у Netshoes Miners був 30 січ 2025 K9 в Вільний агент
LIVE матчі
Netshoes Miners Останні турніри
Netshoes Miners Гравці за країнами
Netshoes Miners
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Free Fire
FC
HoK