Noctem Esports
Статистика організації Noctem Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$39 025
Спонсори
Noctem Esports Статистика кіберспорту
2024
|
6 126
|
2
1 289th
2024
|
2
|
13
2025
|
2
| |
2024
|
11
| |
2023
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Організація закрита
Кількість матчів за 2026
Організація закрита
Noctem Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
540 358
|
$33 659
| |
6 126
|
$16 000
|
Організація закрита
Noctem Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Noctem
Noctem Esports
|
18th
|
$20 000
|
02.02.25
| -23% 7311 Організація закрита | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
41st
|
-
|
10.12.24
| +27% 4952 | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
11th
|
-
|
26.11.24
| +33% 7984 | |
|
Noctem
Noctem Esports
| 3 |
-
|
25.11.24
| -91% 9077 | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
39th
|
-
|
29.10.24
| -12% 4532 | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
45th
|
-
|
22.10.24
| +90% 3677 | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
14th
|
$13 000
|
01.09.24
| +77% 2230 | |
|
Noctem
Noctem Esports
| 3 |
$25
|
22.08.24
| -93% 2049 | |
|
Noctem
Noctem Esports
| 2 |
-
|
07.07.24
| -82% 4804 | |
|
Noctem
Noctem Esports
|
9th
|
$1 000
|
20.06.24
| +89% 1018 |
- 1
Noctem Esports Статистика віків Гравців
Noctem Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ALGS: 2025 Championship
ALGS: 2025 Championship
$2 000 000
| 29.01.25 - 02.02.25 |
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
$1 000 000
| 13.07.23 - 16.07.23 |
ALGS: 2024 Split 2 Playoffs
ALGS: 2024 Split 2 Playoffs
$1 000 000
| 29.08.24 - 01.09.24 |
Call of Duty Challengers 2024 - Elite 3: EU
Call of Duty Challengers 2024 - Elite 3: EU
$72 000
| 05.06.24 - 20.06.24 |
Call of Duty Challengers 2024 - Elite 2: EU
Call of Duty Challengers 2024 - Elite 2: EU
$72 000
| 17.04.24 - 02.05.24 |
Noctem Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
ALGS: 2023 Split 2 Playoffs
PV: 581 770
| 13.07.23 - 16.07.23 |
ALGS: 2025 Championship
ALGS: 2025 Championship
PV: 540 358
| 29.01.25 - 02.02.25 |
ALGS: 2024 Split 2 Playoffs
ALGS: 2024 Split 2 Playoffs
PV: 403 421
| 29.08.24 - 01.09.24 |
BLGS: 2024 Qualifier #1 - EMEA
BLGS: 2024 Qualifier #1 - EMEA
PV: 22 288
| 19.10.24 - 22.10.24 |
BLGS: 2024 Qualifier #4 - EMEA
BLGS: 2024 Qualifier #4 - EMEA
PV: 18 666
| 07.12.24 - 10.12.24 |
Noctem Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Noctem Esports ?
Noctem Esports взяла участь у 13 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Noctem Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Noctem Esports - 6 126 Пік глядачів (Call of Duty Challengers 2024 - EU LCQ).
Скільки заробляє Noctem Esports?
Чистий капітал Noctem Esports - це $39 025 призових грошей з турнірів.
З якої країни Noctem Esports?
Noctem Esports знаходиться в Brazil
Скільки заробила Noctem Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Noctem Esports.
Які найкращі турніри за участю Noctem Esports?
Топ-3 турніри за участю Noctem Esports:
Яке місце займає Noctem Esports у світі?
Noctem Esports займає 721 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Noctem Esports?
Останній перехід у Noctem Esports був 05 бер 2025 Detain в Вільний агент
Organization